şükela:  tümü | bugün
 • şimdi bu amını damını siktiğimin evlatları trafikte malumunuz herkesin camlarına musallat olur. sonra eğer para vermezsen de tükürür, çamur fırlatır, kirli su döker onu yapar bunu yapar bir şekilde aracına tekme atar zarar verir.
  mecidiyeköy'de ışığın kırmızı olmasıyla beraber her seferinde yaşanır.
  orada polis vardır ama sikinin keyfine baktığı için götünü kaldırıp gitmez.
  insanlar da sürekli bu küfürün en hasını hakeden yaratıklar ile kavga eder, tartışır.
  bu mafya bozuntusu orospu evlatları bu sefer mecidiyeköy'de iki tane motorsikletli ile tartışmışlar.

  videosu aşağıda.
  bu dehşeti dehşet yapan ise orada polisin hiç bir şey yapmamasıdır.
  okul kavgasını ayırmaya çalışan öğretmen gibi araya girmeyi denemiş sonrasında da bırakmış ve bu yaratıkların iki çocuğu kovalamasını izlemiştir.

  http://webtv.hurriyet.com.tr/…ahislar-teror-estirdi
 • polise rağmen böyle davranabiliyorlar artık.
  bu ülkede can güvenliğinin kalmadığının çok güzel bir örneği. otobüs durağında beklerken de bu tipler musallat oluyor. para istiyorlar 3 kişi etrafını sarıp. ne yapacaksın amk. ülke ülke değil dağ başına döndü. döl israfı yaratıkların terörüdür. bunları öldürsen insan sayarlar senin başın belaya girer.

  0.
 • türkiye'de polisin görevini sorgulatandır.
 • polis polis olsa neyse, göbeğinden önünü göremiyor adamlar. akşam olsa da mesai bitse eve gitsek derdinde oradaki gördüklerim.

  şöyle atak, hızlı bu tip olaylara anında müdahale edebilecek bu ne idüğü belirsiz tipleri lap lap toplayacak polisler nerde?

  tanım: istanbul'da ölümlerin çok ucuz olduğunu gösteren olaydır.
 • "polis şimdi istanbul'un göbeğinde terör estiren saldırganların peşinde"

  (bkz: ben tatmin oldum)
 • bireysel silahlanmayı teşvik eden olay. takacan çifte tabancayı sıka sıka temizleyecen bu amın feryatlarını. sadece bunları de değil. insanın ayakkabılarını zorla piç eden rengi bozuk ayakkabı boyacılarını suru halinde gezen çocuğa benzemeyen serseri piç kurularını bağırta bağırta gebertmek gerek ki kurtulsun şu soktuğumun ülkesi en azından bi derdinden.
 • "polis şimdi istanbul'un göbeğinde terör estiren saldırganların peşinde" (bkz: he amk he)

  mecidiyeköy ışıklarda bulunabilecek olan cam silicilerin herhangi bir günün, herhangi bir saati yaratabilecekleri terörün patlak vermiş hallerinden biridir.

  bu ışıklardan her geçtiğimde kesinlikle boş geçmiyorum. günlük hatta haftalık gerilme ve kavga etme sınırımı aşıp aşıp mutlu oluyorum, deşarj oluyorum ve o bölgede duran hiç bir polis de bu duruma kesinlikle müdahale etmiyor!

  her gün yaşadığın ülkeden daha da nefret etmek!!