• (bkz: macar mustafa)
  • iki suku ugruna yine yalanin bini bir para olmus.

(bkz: yav he he)
  • pasifsen sakın pasifim deme kadınlara karşı hiç birşey hissetmiyorum deme arada onlarla da görüşüyorum de. bu durum aileden dışarı çıkmasın.
  • inandırıcı gelmedi
  • bence türk bir aileye söylenmesine gerek yok. bazı şeyler söylenmese de yaşanabilir. kimsenin dikkatini çekmiyorken, şimdi hayatın zehir olacak. ben sevgilim olduğunu bile söylemiyirum, her gün kaçta eve geldiğime takacaklar diye...

sakın yanlış anlama biraz aptal cesareti olmuş. benim çocuğum bir gün bunu tercih ederse asla kötü hissettirmem, her zaman kendi hayatını yaşamasını için onu cesaretlendiririm. hatta babası sorun çıkarırsa ona da kapıyı gösteririm.

ama bizim ailelerimiz başka bir kuşak, onların bunu anlamasını beklemek birazcık bencillik oluyor bence...
  • birkaç gay arkadaşım var ama şimdiye kadar kendilerinden bahsederken kendilerine ' ibne ' dediklerini hiç duymadım hatta bu kelimeyi duyduklarında da pek hoşlanmıyolar. ya homo yada eşcinseli tercih ediyolar dolayısı ile kendinden bahsederken ' ibne ' demen fake bir hikaye gibi geldi. işin içine bide tülbent falan katınca kıllandım.
  • ne kadar rahat bir aile olursa olsun kimse açılır açılmaz sevgilisini gösteremez. kişi ailedeki şok daha da büyümesin diye cesaret edemez, aile de kabullemediği için görmek istemez. bugüne kadar ailesine açılır açılmaz sevgilisini gösteren ne duydum ne de gördüm.

özetle pride vb lgbti gündemdeyken bundan yararlanmak isteyen bir yazarın beyanı.
  • ben babama sigara içtiğimi söyleyemiyorum olum bu ne rahatlık lan.
  • dedenin tepkisine yarildim. cinsini sikeyim dedigine gore var onda da bir ipnelik.
hesabın var mı? giriş yap