şükela:  tümü | bugün
  • 2018 dünya kupası d grubunda takımların son maçları. şu nijerya'nın da kaderi nedir her turnuvada arjantin çıkıyor karşılarına.
  • adı lazım değil baş harfi adam olanların evlerinde göbeklerini yayıp takım arkadaşı messiyi izleyeceği maç.
  • arjantin'in bi zahmet 2-3 farklı galibiyet alarak gruptan çıkacağı maçtır. hırvatlar izlanda'ya yatacak olsa bile 2-3 fark yemezler diye tahmin ediyorum, ki o maç da en kötü berabere bitecek bence. ama arjantin'in işi şansa bırakmadan tiki taka yapması şart. defansın ve kalecinin vasatlığı endişe uyandırıyor. fakat artık uyanma vakti geldi. nijerya'yı da yemeyecekseniz zaten dükkanı kapatalım gitsin.

messi için de ayrı önemi olacak bu maçın. zira son dünya kupası maçı olma ihtimali var bu yaşayan efsanenin. o yüzden ekstra bir hırsla maçın adamı olmasını temenni ediyorum.
  • izlandayı şamar oğlanı eden nijeryanın arjantine kaybedeceğini düşünmediğim maç. vitaminsiz arjantinliler besili zencilere karşı bi bok yapamayacaklardır.
  • arjantin'in ve messi'nin patlama yapacağı maçtır. seninleyiz minik mesiah.
  • cüneyt çakır'ın yöneteceği maç. aynı zamanda nijeryalı kara boğaların 2-0 kazanacağı maç. 1 tanesi ahmed musa'dan
  • messi'nin şovunu yaparken maradona'nın orgazm purosunu tüttüreceği maç olacaktır.
  • olur da messi sov yaparsa, nijeryali lardan once takim arkadaslarinin seyredeceginden adim gibi eminim. adamdaki sansa bak, dunyanin en buyuk futbol zekasina, aklitesine sahip ol, ama formasini paylastigin milli takima cagrilan kazmalar yuzunden gelenden gidenden 2-3 ye.
  • cüneyt çakır şov izleyecegiz
  • şu sktiğimin sampaoli davarı gruptan çıkmayı dahi hak etmiyor aslında ama şu messi'ye saygımız olmasa... şimdi akşama yine enzo ile meza ile başlar adamı delirtir... ha messi'nin de bunda parmağı varsa hak ediyor o zaman...

neyse arjantin ilk yarıdan saldırır umarız... ummaktan ziyade öyle olması gerekiyor zaten amk! yine mıymıy oynarsa o kabak kafa caballero yine altını oyar takımın...

üst yaz geç!