şükela:  tümü | bugün
  • wiz khalifa'dan sonra bu yıl da bir başka dünyaca ünlü rapper future küçükçiftlik park'a geliyor.

--- alıntı ---
    rap dünyasının grammy ödüllü asi çocuğu future, istanbul’u sallamaya geliyor! eğlencenin ve müziğin tavan yapacağı bu konser 26 haziran’da küçükçiftlik park’ta! efsane konserin avantajlı biletleri çarşamba günü saat 11:00'de biletix'te satışta
    --- alıntı ---

bir hiphopsever olarak kendisini ve tarzını aman aman beğendiğimi söyleyemem ama geçtiğimiz seneki 4 temmuz 2018 wiz khalifa istanbul konserinin gayet eğlenceli geçmiş olmasından mütevellit gideceğim konser. birkaç sevdiğim şarkısı da var elbet. muhtemelen ön grup olarak bizden de birkaç isim yer alır.
  • avantajlı dönem biletini kaptığım efsane konser.

konserin kaderini yine ezik türk rapçiler belirleyecek gibi. geçen seneki wiz khalifa konserini ezhel ve berbat kitlesi mahvetmişti. üstüne aga b denen çocuk şarkıcısı tuz biber olmuştu. bu sene de aynısı olması muhtemel, o yüzden future'ın sahneye çıkış saati 22.00'de etkinlik alanına gelmek en mantıklısı.
  • evet, baktım var böyle bir şey troll değilmiş * geçen seneki wiz konserini kaçırdım ama bunu kaçırmak istemiyorum lütfen lütfen.