• edit: hacklenen borsa bitexen değilmiş. başlığı açan arkadaş üstüne üstlük entrysini silip kaçmış.
  • fonda beliren hshshshshshs gulmeleri...
  • birçok instagram hesabı (sözüm ona fenomen) bu sitenin reklamını yapıyor. yazık günah valla. şimdiden geçmiş olsun

--- spoiler ---

size selfie ve kimliklerle hiçbirşey yapılamayacağını söyleyenler elbet olacak. adınıza sahte hesaplar açılabilir. kara para aklanması için kullanılabilir. sahte kimlikle banka hesaplarınız telefon numaralarınız ele geçirilebilir. şu an kayıtlı olduğunuz tüm sistemlerde şifrem çalındı denildiğinde bile bu selfiler sayesinde şifreleriniz alınılabilir. neticede hem kimlikleriniz elimizde hem de o kimlikleri yüzünüzün dibine tutup çektiğiniz fotoğraflarınız. 10 haziran'da mydexpey patronlarını da uyardık ama bize yanıt vermedi ve şimdi bunun cezasını çekiyor. biz bu bilgileri satmak istemiyoruz. bedelini ödeyenin anında sistemden silinecek. ödediği parayı da hayat dersi olarak alacak. bir koyup dört kazanamazsınız.
    --- spoiler ---
  • bitexenle alakasını çözemediğim durum. okuduğum kadarıyla olay mydexpay ile alakalı.
    not: burdan anlaşılıyor ki paylaşılan linke bakmadan hatta linkte yazılı olanları okumadan dalga geçmeye kalkan bomboş insanlarla dolu sözlük. okuyun, araştırın azcık, kafanız çalışınca zarar görmezsiniz :)
  • fake news.
  • lan ben kimlik fotomu google istediğinde bile zor yolladım 1 gün düşündüm diz hangi akla hizmet bu tarz yerlere veriyorsunuz akıl sır etmiyor yahu.
  • linki verilen sitede bitexen ile ilgili sızıntı yoktur. mydexpay denen oluşumdan alınan verilerdir.
  • ben kamu kurumlarına bile kimlik verirken 50 kere düşünürken hiç bilmediğin siteye kimlik bilgilerini atmak ağır derece salaklık içermektedir.
  • ıslak imzayı yeni kimlikte bulabiliyorlar şimdi küçük boyutlarda olsa da
  • milleti uc bes kurus icin bu sahtekarlara muhtac edenler utansin. belki aralarinda ac gozluler vardir ama inanin bir cok insan ordan gelecek bedava bi kac kurus icin kimlik bilgilerini vermeye razi olmustur. simdi baska bir sahtekar da 650 lira gibi bi para istiyor bu garibanlardan. ben uzuldum sahsen.
    (bkz: garibanın yüzü gülür mü hic)
hesabın var mı? giriş yap