• karşı karşıya pozisyonda topu kontrol edemeyen ilhan'ın sinan engin'e dediğine göre beyimiz sergen'den o pası beklemiyormuş. o yüzden top ayağına dolanmış. sergen oraya çekmiş buraya çekmiş, kafası karışmış çocukcağızın.
    şimdi biiir, sergen seni buradan kınıyorum. arkadaşlarının oyun zekası seviyelerine uygun paslar atmalısın. öyle al da at dercesine pas atarsan çocukcağız şaşırır, apışır aha böyle.
    varan ikiii, *sbamk* ulan ilhan bey kardeşim. hep bahane hep bahane be olayın. bi maç düdük duymaz kırmızı kart görürsün, diğerinde topu beklemezsin. hem top beklememek ne demektir ilhan evladım? altıpasın neredeyse içinde, kalecinin karşısındasın. sergen şut çekse, o şut kaleciden dönse ve tamamlayamasan "kalecinin kurtaracağını beklemiyodum" mu diyeceksin? ah.
  • böylesi büyük bir avrupa maçı için bile 30-35 entry girildigi, kimsenin (bkz: roma'da kapkara gece) başlıklarıyla kafa ütülemedigi, ekşi sözlük'ün hala kutsal bilgi kaynağı olduğu dönemde oynanmış maçtır.
  • mac icerisinde duyulan güüüümmmm baaammmm dannnnn duunnnnn seslerinin sırrı şöyledir : lazio' lu 150-200 kadar taraftar, pahalı biletler yüzünden dışarıda kalmıştır. yılmayan bu fanatik taraftar gurubu, kale kapılarına dayanan askerler misali koşup koşup kapıya gümm diye dayanmaktadırlar. içlerinde gruba sürekli gaz veren bir şahıs mevcuttur, "hadi abi bakın kapı biraz oynadı yerinden ha gayret" şeklinde...
  • mactan sonra akillarda soru i$areti birakan tek goruntu, muzzi'nin attigi golden sonra formasini cikararak sundugu "body ve faydalari uzerine: kasli bir kol, adeleli bir vucut, kiskanin." olmu$tur. anlik bir "body yapma" gazi verdi, ve akabinde tekrar bayram tatlilarina geri donduk.
  • lucescu'nun ilhan mansız'a 90 dakika tahammül ederek nirvana'ya bir adım daha yaklaştığı maç olmuştur...
  • arka planda besiktas taraftarinin tezahuratinin bariz bir sekilde duyuldugu mactir.. gurur duyuyoruz..
  • çok afedersiniz, herkesten özür dileyerek yazacağım;

bu başlık doğru değil. gerçek başlık "26 kasım 2003 amın evladı sporla beşiktaşımızın maçı" şeklinde olmalıydı.

çok kinliyim oğlum size. bu futbol dünyasında bi liverpool bir de bu lazionun başına ne gelirse gelsin seviniyorum.

umarım bu sene ligi 2. bitirip seneye şampiyonlar liginde grubumuza tekrar düşer bu şikeci lazio. bu maçların rövanşı da olacak. sana da sıra gelecek şerefsiz lazio, şerefsiz angelo peruzzi.
  • maçtan önce lucescu ilk 20 dk. gol yemezsek diye bir plan kurmuştu ki penaltı sonucunda öne geçen de beşiktaş oldu. lakin skoru tutamadık 1-1 ile bitmişti. neden avrupa kupalarına o kadar önem verilmiyor? bir takımı parlatma ve marka değerini yükseltmek avrupa'da alınan başarılara dayanır.
  • devre arasında uzanların aydın doğan'a karşı propogandasına tanık olduğumuz maç
    (ara: dogan uzan)
hesabın var mı? giriş yap