şükela:  tümü | bugün
  • 19:00'da başlayacak stsl maçı.
  • beşiktaş'ın vodafone arena'da ilk mağlubiyetini yaşayacağı maçtır.
  • 23 kasım 2016 beşiktaş benfica maçı 'ndan 3 gün sonra oynanacak karşılaşmadır.

çok yorgun çıkacağız ve açıkçası inanılmaz zor bir maç olacak.
    2-2 biteceğini düşünüyorum.
  • beşiktaş'ın yorgunluk sorununun yaşayacağını düşünmediğim maçtır.

-zira takım 15 günlük aradan yeni çıktı bu arada yeterince dinlendi güç depoladı.üstüne istanbul'dan çıkmayacak.eğer takımda yorgunluk gözükürse miguel peiro montanana bu işi bıraksın.

-maçı 3-1 kazanacağımızı düşünüyorum. atiba-ozzy-tolgay üçlüsü bu ligin çok üstünde bir üçlü emre-mahmut-mossoro üçlüsünü sahadan siler.edin visca-cengiz ünder ikilisinin çok tehlike yaratacağını düşünmüyorum.ayrıca o stadın atmosferi de ciddi etki yapacaktır.

-bu maçtan 1 hafta sonra fener derbisi var. derbiyi kazanır üstüne kiev'le berabere kalırsa bursa maçında berabere kalma lüksü olabilir.

-bu zorlu fikstür haftasında uzun süre istanbul çıkmayacak olmamız büyük avantaj
  • beşiktaş'ımızın ibrahim üzülmez'in gidişinden sonraki 262. resmi maçı.

edit: 118 den bilet alıp 115'e oturan ve 'kardeş numaranın ne önemi var, isteyen istediği yere oturuyor' diyen arkadaşa da teessüf ediyorum. eşek gibi içip girmeyin şu stada amk.
  • 8. kategori 422. blok 5 ve 6 nolu koltuklar gişe fiyatına devredilecektir. ilgilenenler yeşillendirsin.
  • benfica maçında ilk yarı yatıp dinlendik, ama ikinci yarı efor harcadık. 3 gün içinde bu maça çıkmak zor olacak. ama özgüven yükseldi. biraz defansta dikkatli olup , sakin kalarak bulduklarımızı atarsak liderlik gelecektir.
  • şenol güneş'in benfika maçı bitiminde verdiği röportajda neden pazar oynanmıyor diye sızlandığı maçtır.
    kendileri 4 gün dinlenmek istiyor. ama fenerde aynı şartlarda sahaya çıkıyor. bunu dert etmediler bu kadar. osmanlı ile konya pazartesi oynuyor ki bundan önemlisi fener kupa maçını yine sonradan oynuyor ve bjk bir gün fazla dinleniyor. üstelik bjk 3. lig takımı darıca gençlerbirliği ile oynuyor fener süper ligden gençlerbirliği ile oynuyor.
    varsa buna itiraz edin mağdursporlular.
    galatasaraylıyım.
  • başakşehir'in oyun sistemi mini bir benfica gibi, onlar mı dünkü maçtan daha çok ders çıkarmış biz mi göreceğimiz maç olacaktır.