şükela:  tümü | bugün
 • "vay efendim nasıl olur!?", "benim parmaklarımı yorarak girdiğim entry'm debe listesine girmeye hak kazanmışken nasıl olur da oradan yaka paça indirilir!?" diye bağıra çağıra yapmıyorum bak bu isyanı; bilakis, bütün sükunetimle, bütün naifliğimi üzerime örtünmüş, mahmur gözlerle gözlerinin içine içine bakarak yapıyorum sevgili kanzuk; ve evet, gelmeyeceğini bile bile bir açıklama bekliyorum şahsından, moderasyon ekibinden, belki hepinizden, azar azar..

  kader bize ne yazar..

  affedersiniz ama, ulan eşşşek başı mıyız arkadaşlar biz burada? bizler başçavuşun beygiriyiz, entry'lerimiz de bu beygirin osuruğu mu bu platformda?

  bugün tesadüfen haberim oldu listeden entry'min kaldırıldığından bir yazarın bir entry'si sayesinde, onu da görmesem hiç olmayacak demek..

  entry'm debe'ye girmiş, silinmiş bile.. ve haberim yok amk..

  hadi entry'lerimiz debe'ye girince nezaketen bir haber etmiyorsun yeşillendirerek, ulan bari silerken göster şu kibarlığı.. hadi silmeden önce de yapmıyorsun, bari silince yap ulan..

  "arkadaşım bak, aferin, şu entry'yi debe'ye sokmuşsun, ama şu sebepten ben bunun bu listede olamayacağına karar verdim ve siktir ediyorum buradan" deyiver, ölür müsün?

  kimse bir şey demez, merak etme.. üstünlüğüne de zeval gelmez.. onu da düşünme.. tam tersi, gönlünü edersin insanların, mutlu edersin senin tık sayının tek sebebi olan yazarlarını.. ben mi öğreteyim bunları sayın kanzuk, yapma allah aşkına..

  entry'm şu bak; (bkz: #64315230)

  ne var bunda?

  hiç..

  listeden neden kalktı?

  gerçeği yansıtmayan bir başlıkta yer aldığı için, atıyorum..

  e tamam, söylesene bunu amına koyim ya?

  neden kaçak göçek iş çeviriyorsun.. neden sinsi sinsi entry siliyorsun arkadaşım?

  yineliyorum, bizler burada söylediklerimiz havaya uçup boşlukta kaybolsun adına yazmıyoruz kanzuk efendi.. ve ne yazık ki bu olay senin tam tersini düşündüğünü gösteriyor..

  para, pul, hayvan gibi reklamların gelirleri hep sizin olsun..

  azıcık saygı istiyoruz..

  çok görmeyin..