şükela:  tümü | bugün
 • an itibariyle vakifbankin ucuncu sette 20-10'dan 25-22 seti alarak durumu 2-0'dan 2-1'e getirdigi mactir. kadin voleybolda psikolojinin etkisini gostermektedir. tabi eczacinin pasoru nilay'in oyunu kotu kurmasi da bunda etkili olmu$tur. yoksa bu kadar blok yemeleri normal degil.
  vakifbank ikinci setini de aldi. ozge nur'un ikinci sette kenardan oyuna girerek geri donu$te buyuk katkisi vardi, ayni $ekilde devam ediyor. bi ma$allah'i hak etti. keza vakifbank'in pasoru cansu'nun da oyuna sonradan girerek guzel oyunuyla katkisini goz ardi etmemek lazim. voleybolda istatistiklerin soyledigi, 2-0 geriden gelen takim yuzde seksen maci alir, bakalim ne olacak.
  zhu ting'in de ozellikle son setteki oyunuyla 2-0 geriden gelerek vakifbank maci 3-2 aldi. boylece 2016-2017 sezonunda vakifbank namaglup yoluna devam ediyor. vakifbank'i guzel oyunu ve galibiyetinden oturu kutlarim.
 • vakıfbank'ın geri dönüşlerin takımı olduğunu hatırladığı maç.

  kenardan gelen oyuncularla dünyanın en iyilerine karşı aldıkları bu galibiyetin gazıyla birkaç sene önceki konumlarına geri döneceklerdir.
 • tarihi maç.

  setlerde durum 2-0 eczacıbaşı lehine. 3. settede durum 20-10 eczacıbaşı önde. vakıfbank'ın kazanması imkansız gibi bir şey yani. 20-10 geriye düştüğün bir seti çevirip kazanmak çok zor.

  mola alınıyor, vakıfbank'ın antrenörü oyuncuların yanına bile gitmiyor. zaten kaybettik maçı diye. oyuncular kendi başlarına kafa kafaya vermiş plan yapıp konuşuyorlar. eczacıbaşı'nın antrenörü ise rahatlıkla 4 oyuncuyu birden değiştirip yedekleri oyuna sokuyor. "maçı zaten aldık, şunlar da çıkıp biraz oynasın" kafasında...

  işte ne oluyorsa ondan sonra oluyor. vakıfbank sayıları üst üste alarak önce seti ardından da maçı kazanıyor. eczacıbaşı antrenörü sonradan oyuna as takımı sürse de arkasana rüzgârı alan vakıfbank fire vermiyor.

  acı verici olan şey ise şu müthiş maçtan çok az insanın haberdar olması ve biri özellikle bu dediğimi bozmak için yazmazsa, bu entry'nin %85 ihtimalle bu tarihi maçın başlığı altına yazılan son entry olacak olması.
 • böyle güzel dönüslerin oldugu maclara hastayim. biri 2003' teki sultanlarin küba'yı 2-0 dan 3-2 yenmesi, diğeri 2012 olimpiyatlarinda 2.18lik insan azmani mussersky'li rusyanin 2-0 geriden brezilya' yı finalde yenmesidir.

  birkaç saat önce doğum günü olan kimberly hill aşığım hem sana hem de oyununa.doğum günün kutlu olsun beyaz panda