şükela:  tümü | bugün
  • ev sahibinin 3-1 lik üstünlüğünden sonra her ne olduysa rakip takım skoru 3-4 e taşımış. 90. dakikada ise ev sahibi (her ne olduysa) 2 gol atarak 5-4 öne geçmiş efsane maçdır.

http://www.mackolik.com/…wansea-city-crystal-palace
  • oha oha diyorum bahtımı sikeyim. sabahtan beri plan yapıyorum evde; saat 7 de beşiktaş-başakşehir maçına bakarım, o maçtan sonra chelsea-tottenham ve bayern-leverkusen maçına uzanırım, bugünlük futbol serüvenimi sonlandırırım diyorum. ulan günün değil haftanın ayın maçı akıp gitmiş gözümün önünde.

19. dakika da crystal palace'in deplasmanda öne geçtiği, 68. dakikada swansea'nin 3. olgü atmak suretiyle geriden gelip 3-1 öne geçtiği, crystal palace'in 75, 82 ve 84. dakikalarda ard arda bulduğu gollerle 4-3 öne geçtiği, maç böyle talihsiz bir şekilde swansea aleyhine bitecek derken, swansea'nin 90+1 ve 90+3. dakikarla llorente'nin ayağından bulduğu gollerle skoru 5-4 e getirip kazandığı maç.

oha be oha. şu maçı kaçırıdk.
  • maç sonuna 7 dakika eklenen ve 3-4 geride olan ev sahibinin 2 gol atıp skoru 5-4 yaptığı maç. ayrıca fernando llorente reyiz ölmemiş yaşıyormuş haberimiz oldu. adam oyuna girdi, geride olan takımı için 2 gol attı maç bitti.
  • noluyo lan!
  • özet olarak what a comeback'lerin maçı olmuştur.
  • özetini buradan izleyebileceğiniz maç. hadi yine iyisiniz.