şükela:  tümü | bugün
 • şırnak'ın uludere ilçesi'nde, askerlik görevini yapan oğlunu ziyarete giden baba ile damadının içinde bulunduğu otomobil, üs bölgesi yolunda ilerlerken teröristlerin döşediği mayın patladı(o mayın değil eypdir). patlamada, damat yaşamını yitirdi, baba ağır yaralandı.
  http://www.hurriyet.com.tr/…aya-pkk-tuzagi-40289348
 • barışçı orospuçocuklarının bir başka katliamıdır.

  edit: merak etmeyin hevallerin hepsi burada, entryleri okuyorlar, eksiliyorlar. kulaklarını çınlatıyorum onların şu an.
 • ne iğrenç biliyormusunuz?ben bu başlığı x şehirde patlama olarak açsaydım entry dolacaktı.ama suçlusu canlı bomba veya işid olmayınca suçlu pkk olunca nedense entry girilmiyor.herhalde insanlar terör örgütünü sevip sevmediğine göre yorum yapıyor.aynı bokta bazı yobazlar tarafından suçlu işid olunca yapılıyor.
  1 kişinin parçalara ayrıldığı 1 kişinin yaralandığı katliam.
  umrunuzda değil tabiki sizin.
 • bir umutla girip "faşist tc askeri sınır ticareti (bildiğiniz kaçakçılık) yapan masum köylüleri tarayıp bomba gibi bir şey attı" içerikli haber görmeyi bekleyen hevallerin başlığı açar açmaz yok olması yüzünden ilgi görmeyen haberdir.
 • asker oğlu için ne kadar üzücü ve yıkıcı bir durum , allah sabır versin demekten başka elimizden birşey gelmeyen vahim hadise.

  teröre lanet olsun.
 • evet her zamanki gibi ölü numarası yapıyorlar.
  bir insanın şerefi haysiyeti olur bak bakalım ben kim yaparsa yapsın kime yaparsa yapsın elimden geldiğimce düşündüklerimi yazmışmıyım?
  ama sen düşündüklerini yazmıyorsun kendi işine gelecek şeyleri yazıyorsun sadece.
  bunu yobazlarada pkklı itlerede söylüyorum.
  bu ülkede işiniz yok.sizin yeriniz cehennemin dibi.
 • tepki vermek için ölenin, öldürenin kimliğine bakanlar; en az pkk'lı katiller kadar tehlikelidir.

  askerin eli masum bir vatandaşın burnuna çarpsa, vatandaşın burnu kanasa "faşik tece katliyam yapiyyy" diye ortalığı ayağa kaldıracak adamlar öldüren pkk olunca hep 3 maymun olur.
 • dünyanın en kalleş terör örgütünün şerefsizce yaptığı katliamlardan sonuncusudur.

  ayrıca (bkz: roboski katliamı) hakkında ortalığı ayağa kaldıran "barış sevdalıları"nın, aynı ilçede yaşanan bu olay hakkında ne yazacaklarını çok merak ediyorum.
 • ailenin üs bölgesine ziyarete gittiği bilgisini terör örgütü nasıl ele geçirdi ve neden saldırdı? o bombayı patlatan orospu çocuğu belki bu entryi okuyup eksileyecek, bu gece rahat uyuyabilecek misin bilmiyorum ama sizin gibiler için cehennem kurulmayacak olsa hiçbir şeyin anlamı kalmamış olurdu.
 • dünyanın en kahpe örgütü tarafından gerçekleştirilen katliamdır.

  o kadar allah'ın belası, medeniyetten nasibini almamış soysuz köpekler ki bunu yapanlar; yarın kendilerine sorulduğunda 'biz yapmadık' falanlara da girecekler göreceksiniz.

  nasıl ki zamanında otobüs molotofladılar, nasıl ki onlarca öğretmen katlettiler, onlarca masumun canına kıydılar ama bugün hepsini reddediyorlar; yarın da aynısı olacak. bu kadar da dönekler!

  adam olun biraz lan adam! asker arıyorsan bak sahada hepsi. o saklandığın sıçan deliklerine kadar seni arıyor, buluyor, gebertiyor. çık karşısına adam gibi? varsa maçan, yiyorsa biraz; çık işte?

  şerefiniz, namusunuz yok. insan değilsiniz, bu yüzden de itlaf ediliyorsunuz, edileceksiniz. götünüzü amerikaya verip devlet'e kafa tutmaya devam edin. sonuncunuz geberinceye kadar buradayız!