şükela:  tümü | bugün
 • şırnak'ın uludere ilçesi'nde, askerlik görevini yapan oğlunu ziyarete giden baba ile damadının içinde bulunduğu otomobil, üs bölgesi yolunda ilerlerken teröristlerin döşediği mayın patladı(o mayın değil eypdir). patlamada, damat yaşamını yitirdi, baba ağır yaralandı.
  http://www.hurriyet.com.tr/…aya-pkk-tuzagi-40289348
 • barışçı orospuçocuklarının bir başka katliamıdır.

  edit: merak etmeyin hevallerin hepsi burada, entryleri okuyorlar, eksiliyorlar. kulaklarını çınlatıyorum onların şu an.
 • ne iğrenç biliyormusunuz?ben bu başlığı x şehirde patlama olarak açsaydım entry dolacaktı.ama suçlusu canlı bomba veya işid olmayınca suçlu pkk olunca nedense entry girilmiyor.herhalde insanlar terör örgütünü sevip sevmediğine göre yorum yapıyor.aynı bokta bazı yobazlar tarafından suçlu işid olunca yapılıyor.
  1 kişinin parçalara ayrıldığı 1 kişinin yaralandığı katliam.
  umrunuzda değil tabiki sizin.
 • bir umutla girip "faşist tc askeri sınır ticareti (bildiğiniz kaçakçılık) yapan masum köylüleri tarayıp bomba gibi bir şey attı" içerikli haber görmeyi bekleyen hevallerin başlığı açar açmaz yok olması yüzünden ilgi görmeyen haberdir.
 • asker oğlu için ne kadar üzücü ve yıkıcı bir durum , allah sabır versin demekten başka elimizden birşey gelmeyen vahim hadise.

  teröre lanet olsun.
 • katliamı yapan orospu çocuklarının desteklediği orospu çocuğu sıçan terör örgütü pkk olunca ilgi görmeyen başlık faşistsiniz hainsiniz alçaksınız. ışid ne boksa sizde aynı boksunuz.
 • evet her zamanki gibi ölü numarası yapıyorlar.
  bir insanın şerefi haysiyeti olur bak bakalım ben kim yaparsa yapsın kime yaparsa yapsın elimden geldiğimce düşündüklerimi yazmışmıyım?
  ama sen düşündüklerini yazmıyorsun kendi işine gelecek şeyleri yazıyorsun sadece.
  bunu yobazlarada pkklı itlerede söylüyorum.
  bu ülkede işiniz yok.sizin yeriniz cehennemin dibi.
 • sivil insanların bu şekilde katledilmesi elbet kınanmalıdır, lanetlenmelidir. burada tartışılacak bir nokta göremiyorum.

  yalnız roboski de köylüler katledilirken eşeklere üzülen, şırnak'da siviller katledilince aşk bodrumda güzel diye yazanlar, isid canlı bombaları ile devrimciler katledilince bugün bayramımız diyen ırkçı yobaz faşist insan türevleri duyar kasınca midem bulanıyor. siz anca siyasi olarak size demagoji malzemesi olacak saldırıları kınarsınız. size öğretilen insanlık bu kadarmış.
 • tepki vermek için ölenin, öldürenin kimliğine bakanlar; en az pkk'lı katiller kadar tehlikelidir.

  askerin eli masum bir vatandaşın burnuna çarpsa, vatandaşın burnu kanasa "faşik tece katliyam yapiyyy" diye ortalığı ayağa kaldıracak adamlar öldüren pkk olunca hep 3 maymun olur.
 • dünyanın en kalleş terör örgütünün şerefsizce yaptığı katliamlardan sonuncusudur.

  ayrıca (bkz: roboski katliamı) hakkında ortalığı ayağa kaldıran "barış sevdalıları"nın, aynı ilçede yaşanan bu olay hakkında ne yazacaklarını çok merak ediyorum.