• => başlığı gör
    => föşik tc, dövlet bize bakmiyir düşünceleri ile başlığa koş
    => tam manipülasyona başlayacakken olayı pkk'nın yaptığını gör
    => ölü gibi davran.

size az önce hewal taklidi yaptım. hümanizminiz, insan haklarınız mı bitti :( yavşak sürüsü. sürüngenler sizi.
  • ne iğrenç biliyormusunuz?ben bu başlığı x şehirde patlama olarak açsaydım entry dolacaktı.ama suçlusu canlı bomba veya işid olmayınca suçlu pkk olunca nedense entry girilmiyor.herhalde insanlar terör örgütünü sevip sevmediğine göre yorum yapıyor.aynı bokta bazı yobazlar tarafından suçlu işid olunca yapılıyor.
    1 kişinin parçalara ayrıldığı 1 kişinin yaralandığı katliam.
    umrunuzda değil tabiki sizin.
  • şırnak'ın uludere ilçesi'nde, askerlik görevini yapan oğlunu ziyarete giden baba ile damadının içinde bulunduğu otomobil, üs bölgesi yolunda ilerlerken teröristlerin döşediği mayın patladı(o mayın değil eypdir). patlamada, damat yaşamını yitirdi, baba ağır yaralandı.
    http://www.hurriyet.com.tr/…aya-pkk-tuzagi-40289348
  • ailenin üs bölgesine ziyarete gittiği bilgisini terör örgütü nasıl ele geçirdi ve neden saldırdı? o bombayı patlatan orospu çocuğu belki bu entryi okuyup eksileyecek, bu gece rahat uyuyabilecek misin bilmiyorum ama sizin gibiler için cehennem kurulmayacak olsa hiçbir şeyin anlamı kalmamış olurdu.
  • hewal-free ekşi sözlük başlığı
  • yıllarca milliyetçi cenahın neden terörle müzakere edilmez mücadele edilir dediğini anlıyorsunuzdur umarım.

"teröristle konuşulmaz, anlaşılmaz, kafasına sıkılır, sevaba girilir"

kökünüz kazınacak, muhakkak kazınacak
  • allah düşmanının bile şereflisini versin dedirten katliam.
  • dünyanın en kalleş terör örgütünün şerefsizce yaptığı katliamlardan sonuncusudur.

ayrıca (bkz: roboski katliamı) hakkında ortalığı ayağa kaldıran "barış sevdalıları"nın, aynı ilçede yaşanan bu olay hakkında ne yazacaklarını çok merak ediyorum.
  • apocu tayfaya tekrardan south park sessizliği yaptıran saldırı.

haber nasıl uçurulduysa şu kısmı dikkat çekici; hem ziyaretten hem de kullanılan araçtan haberdar olunmuş ve güzergâhına mayın döşenip başında hedef beklenmiş.
  • evet her zamanki gibi ölü numarası yapıyorlar.
    bir insanın şerefi haysiyeti olur bak bakalım ben kim yaparsa yapsın kime yaparsa yapsın elimden geldiğimce düşündüklerimi yazmışmıyım?
    ama sen düşündüklerini yazmıyorsun kendi işine gelecek şeyleri yazıyorsun sadece.
    bunu yobazlarada pkklı itlerede söylüyorum.
    bu ülkede işiniz yok.sizin yeriniz cehennemin dibi.
hesabın var mı? giriş yap