• evet 18. yüzyıl'a falan gelmiş olabiliriz. o yüzden doğru bir açıklamadır.
  • içi boş eğitim kurumları
  • hâlâ mı inşaat kafası? gelişme, çağ atlama yalnızca derslikle, binayla olsaydı toprağından petrol fışkıran bedeviler verirdi parasını yaptırırdı en şekillisinden gökdelen derslikler... cb'nin hiç mi danışmanı yok, üniversitelerin niceliklerini arttırırken, niteliklerinin yok olduğunu söyleyecek?
  • adam balıkesir'e gidip marmaray, avrasya tüneli, yüksek hızlı tren yaptık, yavuz sultan selim köprüsü açtık diyor ya şaka gibi. :) sanki marmaray balıkesir'den geçiyor, ayrıca marmaray demişken 42 durak olması planlanıp 5 durağı açılan metroyu bitmiş proje gibi yutturmaları tam bir skandal. asrın projesine bak :)
  • geriye doğru atladık. o sebeple mantıklı. çünkü her ilde üniversite açılmakla eğitim olmuyor. matematik ve fende dünyada sonlardayız. ama biz dünya lideri olduğumuz için direk ilk 5 etkisi yapıyor diyolar. en sevdiğim 3 romanı da bu vesile ile söylemek isterim: anna karenina 1, anna karenina 2, anna karenina 3. he he
  • açilan basliktaki yazim ve gramer hatalarina bakilirsa, pek basarili olmayan bir atlatmadir.

edit: orjinal baslik
    "26 kasım 2017 eğitimde çağ atladdığımız müjdesi"
    moderasyon tarafindan degistirildiginden, girdimiz anlam ve espirisini yitirmistir.
    yüce halkimiza önemle duyurulur
    -müdüriyet-
  • hangi öğretmenlerin reyizzz. biz de öğretmeniz lakin 82 ile atanamıyoruz. ne derslik görebiliyoruz ne öğrenci. bu yüzden cahil kaldık aydınlat bizi! çağ mı atladık, çağ mı bize atladı. ortada çağ mağ yok da, erzurumda'ki cağ kebabından mı bahsediyorsun. anlamıyoruz reyizz anlamıyoruz açık konuş!
  • yine mi?

atlaya atlaya çekirgeye döndük resmen...

her ilde üniversite açtıkları doğru, üniversiteyi bitirip iş isteyen gençlere, "bana mı sordun okurken" diyen de benim bu arada...

atlayalım gitsin..
hesabın var mı? giriş yap