şükela:  tümü | bugün
 • şimdilik sadece evrensel.net'te kendine yer bulan vahim olay.

  kamyonun arka kapağı açılarak kaldırımda yürüyen bir öğrenciye çarpmış. kaldırımda. yürüyen. öğrenciye.

  allah kahretsin ki rektörlüğün 16:46'da attığı maile göre psikoloji son sınıf öğrencisi irem kütük kardeşimiz maalesef hayatını kaybetmiş. mekanı cennet olsun. kelimeler kifayetsiz.
 • odtu'nun attığı maile göre hayatını kaybetmiş öğrencidir.

  ailesinin haberi olmama ihtimaline karşı adını yazmayacağım.

  mekanı cennet olsun...
 • gerçekten ne denmeli bilmiyorum, kaldırımda yürüyen birinin başına nasıl böyle bir şey gelebilir aklım almıyor...
  mekanı cennet olsun..
 • gelen maile göre hayatını kaybetmiş olan psikoloji bölümü son sınıf öğrencisidir.
 • psikoloji son sınıf öğrencisi irem kütük'ün vefatıyla sonuçlamıştır. kaza a4 mevkiinde "kamyon kasası açılması sonucu" meydana geliyor. yaya üstünlüğü ne ? hıh ?

  rektörlük'ten yapılan açıklama:
  değerli öğrencilerimiz,

  üniversitemiz kampüsü 100. yıl (a4) girişindeki yolda 26 kasım 2018
  tarihinde saat 12.05’te meydana gelen elim kazada psikoloji bölümü son
  sınıf öğrencimiz irem kütük maalesef hayatını kaybetmiştir. olayla ilgili
  detaylı inceleme ve adli süreç başlatılmıştır.

  sevgili öğrencimizin kaybından dolayı duyduğumuz derin üzüntü tarif
  edilemez. öğrencimize allah’tan rahmet, başta ailesi ve arkadaşları olmak
  üzere tüm sevenlerine ve odtü mensuplarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

  rektörlük
 • bugun odtü'de kamyonet kapısının fırlaması sonucunda psikoloji 4. sınıf öğrencisi irem kütük vefat etti.
  başlık nasıl açılır hiçbir fikrim yok, pek de umrumda değil şu an. türkiye'nin en iyi teknik üniversitelerinden birinde kamyonet kapısı fırlıyor ve bir öğrenciyi canından ediyor. söylenecek hiçbir şey yok.

  kaynak
 • iş işten geçsin, siz inceleme başlatın.

  trafiğe çıkan kamyonun gerekli emniyet şartlarını sağlamadan çıkaran sürücüye, sürücünün amirine, denetlemesi gerekip denetlemeyen kişilere söyleyecek söz çok. yakınlarına sabır dilemekten başka yapacak bir şey yok. aslında var da ne desek gg.
 • rektörlüğün attığı mail ile doğrulanan feci ihmal. düşünün ki 2018 yılında odtü'de hayalleri, umutları, sevdikleri olan bir insan evladı kaldırımda yürürken üzerine kamyonet kapısı/kasa kapağı (henüz kesin bir bilgi yok, kapı diyen de var, kapak diyen de) düşmesi sonucu hayatını kaybediyor. sorumluların en kısa sürede cezalandırılırmaları dileğiyle.
  iş sağlığı ve güvenliğinin artık zorunlu ders olduğu bir okulda olması da en az olayın akıl almazlığı kadar ironik.
  allah rahmet eylesin, geride kalanlara ve sevenlerine sabırlar versin. umalım ki irem kütük hocam bir insanın ihmali sebebiyle hayatını kaybeden son insan olsun, başka canlar yanmasın.
 • bugün öğlen saatlerinde odtü a4 kapısı civarında gerçekleşen trafik kazasıdır. kamyonet kapağının kaldırımda yürüyen psikoloji son sınıf öğrencisi irem kütük’e çarpması sonucu görgü tanıklarının ifadelerine göre yarım saat ambulans beklemiş ve ne yazık ki kurtarılamamış. gencecik bir genç hayatının en güzel döneminde pisi pisine hayata veda etmiş. kamyonetin odtü iç hizmetler müdürlüğüne ait olduğu ve odtü mediko ambulansının yetersiz kalması nedeniyle öğrenciye müdahale edilemediği söyleniyor. ailesinin ve tüm sevenlerinin başı sağ olsun. umarım böyle acı bir şey tekrar yaşanmaz.

  haber linki
 • yazık. böyle pisi pisine bir ölüm, gencecik bir canın yitişi. okulun içinde nasıl olur da ambulans böyle bir olayda yeterli olmaz. o insan nasıl olur yarım saat beklemek zorunda kalır/bırakılır. aklım almıyor, alamıyor, almayı reddediyor.

  kimse götüremedi mi hastaneye? böyle bir olay karşısında yapılması gerekeni yapabilecek bir ekip hiç mi olmaz, bulunmaz.

  şimdi oturulsun üzülünsün anca yazık gerçekten. ailesine, sevenlerine baş sağlığı dilemekten başka şey gelmiyor elimden. dilerim bu kötü olay bir şeyleri değiştirir. öğrencisi, akademisyeni, çalışanı neredeyse 20.000 kişiye ev sahipliği yapan şu yerleşke en azından hayati olaylar için gerekli zaruri ekip ve ekipmanlara kavuşur. tekrarlanmasın şu olaylar. lütfen. bari üniversitelerimizde.

  edit : 27 bin öğrenci, 4 bin çalışanı var. kampüste ortalama her gün (teknokent çalışanları ve ziyareçiler hariç) 20 bin kişi oluyor. ( @ortadanicki dm'den düzeltme yaptı teşekkür ederim kendisine)