şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
  • aynı ürünü alarak aynı mağduriyeti yaşadım. aradılar ve ellerinde teşhir kaldığını söylediler. yalan olduğunu bildiğim için teşhir de olsa gönderin dedim. gönderemiyoruz dediler. kayıt açtırdım ben de. sonuca göre media markt'ı hayatımdan sileceğim.
  • bir benzeri için;
    (bkz: 11 kasım 2020 n11 ve idefix rezaleti)
  • yani belki kızacaksınız ama amazon’dan alın kardeşim. valla bak. pahalı da olsa amazon’u tercih edin. bok bile alsam amazon’dan alıyorum. başka yerlerden fiyatına bile bakmıyorum. kafam rahat. kimse bunlardan almazsa yok olur giderler.
  • bugün bir bilgisayar beğendim mediamarkttan ama bu olayı okuduktan sonra almayacğım boykot ediyorum.
    10 numara rezalet
  • dava açılırsa yüzde yüz tüketici lehine sonuçlanacak olan 10 üzerinden 15 lik bir rezalet. üstüne avukatta vekalet ücreti kazanır.
  • 10/10 rezalettir.

firmaların tüketicileri aptal yerine koymasından midem bulanıyor artık. işin en kötü yanı da taksitli alışveriş olduğu için yeni bir ürün alamamak. gerçekten sinir bozucu bir durum.

thh'ye başvurulsa, kısa sürede ve tüketici lehine bir sonuç çıkar mı? sanmıyorum. her sonuç tüketici aleyhine olacaktır çünkü fiyatlar sürekli olarak artmakta ve bugün alabileceğimiz fiyata maalesef yarın alamıyoruz.
  • şu kredi kartı taksitli ödeme iadesi, her rezalet başlığında yazılıyor.. benim çalıştığım bankalarda öyle bisey yok, iade durumunda işlem tamamen iptal ediliyor, yok limit eksildi yok taksit taksit limitin yerine geliyor durumu yok..
  • rezalet gibi rezalet ayrıca taksitli alışverişin iadesinin aydan aya yapıldığını ilk defa duyuyorum. kendi iş bankası kredi kartımda taksitli alışverişi iade ettiğimde ekstremde 1/6 taksit 2/6 taksit şeklinde bütün para aynı gün içerisinde karta geri yatıyor. şu şekil
  • büyük rezalettir. mediamarkt zaten çok ugramadigim bir yerdi artık ayak basmam.
99 entry daha