• orjinali "26 mart 2006 fenerbahce malatyaspor macindaki bayan taraftar" olan ama başlıktaki karakter sayısı sınırına kurban giden hanım kızımız.
    büyük ihtimalle efsane olacak fenerbahçe'li taraftar.
    ilk golden sonra ekrana gelen kızıl saçlı takımdaşım.
    kendisi gibi bir adanmışlık ve tutkuyu uzun yıllardır görmemiştik. sinir ve sevincin karışımıyla gözleirnden dökülen yaşlar, deli gibi "ulusoy istifa" deyişi ve bunları yaparken felç olmuş sinirleri ve kasları sebebiyle titreyen alt çenesi beni benden geçirdi. bundan bizim buralarda bulsam hemen anne-babamı yollar istetirdim...
  • sayesinde futboldaki güzelliklerin ve taraftarlık tutkusunun küfür ya da hareket çekmeden de yaşanabileceğini ve yaşatılabileceğini gösteren arkadaşımızdır.
    bir de şampiyonluk maçında ergün e nah çeken taraftar vardır ki tamamen bu kızımızla zıt kutuplarda yer alırlar.
  • futbol aşkının nasıl bir his olduğunu kanıtlayan hatun.
  • fenerbahce'nin olmayan penaltilari istemesi ile gerginlestirdigi havanin kurbani olmustur. tamamen provokasyona ugramistir. bilse o "ulusoy istifa" diye bagirdigi federasyonun yaptiklarini bagirir miydi hic oyle?

not: bu entry zamanin otesindeki rezervasyonunu yaptirmistir.
  • beni soru işaretlerine gönderen kız. cidden merak etmekteyim bu hanım kızımızı ne aglattı?

nobre 'nin kendini yere atmasına penatlı verilmeyişi mi?
    bir maçta elle gol atamamanın ya da el kullanarak avantaj sağlama ve gole neden olamamanın verdiği üzüntü mü?
    aurelio 'nun küstahça selçuk dereli 'ye saldırması mı?
    lehte herhangi bir hakem hatası olmaması mı?

ne ne ne? nedir problem nedir?
    fenerbahce lider. evinde gayet rahat galip geliyor. parası var. yüzde doksan şampiyon olacak. hal boyleyken, bu sezon fenerbahce aleyhine ciddi bir hakem hatası olmamışken ama lehte sayısız hata olmuşken,
    hakemlerden şikayet etmenin hele bu sezonda yavuz hırsız ev sahibini bastırır örneğinden başka ne olabilir?

durum boyleyken, beşiktaş 'ıma bu sezon da şerefli bir dördüncülük ya da üçüncülük yakışır.
  • dü$ünülünce "manyak midir nedir" te$hisi konulan bi insan..
    kendi cevrenizden, ailenizden, e$inizin sevgilinizin filan "ulusoy istifa" diye bagirdigi ve agladigini dü$ünün.. veya kendinizi dü$ünün, tribünde, ulusoy istifa diye bagirip aglamak nedir lan?
    güzel oynayin yeter be karde$im, zirlamakmi$, bilmemneymi$, reklam kokan hareketler bunlar mayk, futbol seyretmek istiyorum ben, aglak taraftar degil..
    (alin $ampiyolar ligi kupasini, taksim meydaninda aglamassam aha böyle oliyim)

düzelteyim;
    "alin" derken be$ikta$'tan bahsediyorum, yoksa herhangi bi spor klubü ile ilgili herhangi bi sportif ba$ari beklentisi ili$kim yoktur..
  • elle gelen goller, gokten yağan penaltılar sonucu kazanılan maçlarda da aynı duygu yoğunluğuyla ağlayıp ağlamadığı merak konusu olan kız.
  • bu hanim kizimiz sevgili büyük erkek kardesimden aldigim duyumlara göre maç esnasinda hemen yanindaymis ve kendisi kampüsistan da oynayan göksun çam imis.
hesabın var mı? giriş yap