• bünyemde uzun zamandır birçok grubun başaramadığı kadar çok heyecan yaratan konser.
    bulabildiğim şu son setlist'i ile hazırlanıyorum konsere, ipod'dan dinlerken bile çılgın atmaktan alıkoyamıyorum kendimi, yarın akşamki konserde ne biçim eğleneceğimi düşünemiyorum, kalp krizi geçirmesem bari.
  • zaman ne çabuk geçiyor. gelmiş çatmış konser. heycan dorukta. ses sistemi bi türkiye klasiği olmaz umarım da kendimizden geçerük.
  • benim gidemeyeceğimi haber alan nick cave'in de konuk sanatçı olduğu konser.
    edit: dün gece bir yanlış anlaşılma olduğunu öğrenip bir nebze rahatladığım konser aynı zamanda.
  • oyle boyle degildi gercekten. onumuzde usutmus usutmus osurup duran hatun disinda cokeyfliydi. cartel konserinde ter kokan kiz unkle konserinde osuran kiz, nedir benim bu cilem ya. hayir cartel'de ter kokarsin anlarim da unkle'da osurulur mu lan sdljksdfjk. verdigin parayi sonuna kadar hak eden bi konser oldu. babalar ucurdular. cok tatmin edici ve uzun bi performans olmasina karsin enzel parcalarinin sadece yarisini calmis olmalari bile sahnedeki adamlarin nasi iyi oldugunu hatirlatti. kitle de baya baya iyiydi, uzun zamandir gercekten bu kadar sahnedeki adami taniyan seven duzgun bi kitleyle birlikte konser izlememistim. sen haric osuran kiz sen haric.
  • her ne kadar sonuna kadar izleyememis olsam da, asla unutamayacagim efsane anlar olarak girmistir ömr-ü hayatimin anilari arasina.
    o nasil guzel ses?
    o nasil uyum grup icinde ki enerjileri bize kadar yasidi?
    o nasil dokunmaktir gitara, sanki sevisir gibi?

izleyenlere de iki laf etmemek olmaz.
    en bilinmedik eserlerine dahi eslik eden bir kitle idi.
    cok eglendim cok.

yine gelsinler.
    arayi acmasinlar.
  • in a state ile siir gibi son bulmus olan konserdir.
  • mükemmel grubun mükkemmel konseri. gitmeseydim, cidden konserden daha fazlasını kaçırmış olurmuşum.
  • biletimi arkadaşımın tedarik ettiği, iki elim kanda da olsa gideceğim diye hayal kurduğum fakat sonuç olarak kıçımda patlayan konser.
  • in a state ile olan final bana insanlığımı unutturmuştur. bu adamlar insansa ben neyim diye sordum durdum. refresh the venue' nün ses sistemine de hürmet ederim ayrıca. ayrıca konserde celestial annihilation olmaması üzmedi değil bendenizi. uzatmaya gerek yok. unkle oradaydı.
  • daha önce böyle bir deneyim yaşamamıştım. nasıl mı? yıllardır şarkılarını bildiğin sevdiğin bağıra bağıra söylediğin grubu canlı dinleyeceksin, ama solisti barkovizyon'dan izleyeceksin. tamam, unkle zaten bir grup değil daha çok bir proje ama işte insan konsere gittimi de bir front man'in coşkusunu, coşturuşunu, gerektiğinde kendini ona teslim edip zıp zıp zıplayaiblmeyi istiyor. reign çalmaya başladığında çığlıklarıma engel olamıyordum, ama sahneye bakıp ian brown u ekranda görünce gözlerimi kapatıp, sanki o da burdaymış gibi dinleyip, kendimi kandırmak daha çok mutulu etti beni.

- unkle öncesi sabırsız kalabılığı radiohead idioteque ile coşturmaya çalışmak çakalcaydı ama işe yaramadı

- distorsion ve vurmalıların gürültüsü bir süre sonra kafa bırakmadı

- kitle bomba gibiydi

- burn my shadow mükemmeldi

- bir de nerde dj shadow prodüktörlüğündeki unkle nerde şimdiki unkle?

son not: opera'ya gitmek üzere yola çıkıp unkle, in a state izlemek düpedüz sahtekarlıktır..
hesabın var mı? giriş yap