şükela:  tümü | bugün
  • ceyhan belediye başkanı kadir aydar 'ın ysk tarafından mazbatasının elinden alınması sureti ile görevden el çektirilmesidir.
    yerine meclisten birinin seçilmesi beklenmektedir.
    kadir bey her gencin başına gelebilecek suçlardan dolayı cezamı çektim , beni ikinci defa cezalandırmanın ne anlamı var demektedir. haksız da sayılmaz mazbatayı veren ysk bu sicilden haberdar idi , görevde 1 yılı bitirmiş bir başkanla dalga geçer gibi sen suç işlemişsin geçmişte diyerekten görevden alınması oldukça anlamsız.
    öte yandan başkanın her gencin başına gelebilecek suçlar dediği suçları da merak etmiyor değiliz.
  • kazanan haklar geri alınamaz.
    hukuk geriye doğru işlemez.

başkan seçilmeden önceki suçlarından dolayı olduğunu sanmıyorum ama bu ülke'de o da olabilir !
  • fırsattan istifade yapılan işlerden biridir.
    daha önce hdp li belediyelere kayyım atama şeklinde gerçekleşmiştir.

zamanında tescil edilmiş cezası bulunan melih gökçek'in ( o zamanda ankara halkınınçıkarları yerine abd elçiliğinin çıkarlarını tercih etmişti) kanun çıkarılarak kurtarılmasını unutmadık.
  • 31 martta kazanılmış istanbul seçimlerini iptal eden ysk nin yeni bir fitch liği

be arkadaş madem sabıkalı bu çocuk niye seçimesokuyorsun?

niye 1yıl bekliyorsun?

kazanılmış birçok belediyeye bu ve benzeri hülle yolu ile el koydular

belki bu halk hiç hesabını sormaz ama ilahi adalet elbet birgün hesabını sorar

eğer allah korkuları varsa gece başlarını yastığa koyduklarında rahat uyuyamasınlar

allahın gazabı hep üstlerinde olsun