• rezalet başlığı açmak hiç istemezdim. ama az önce başıma geleni okuyunca eminim püü yazıklar olsun diyeceksiniz.

olay 25 mart akşam italya'da yaşayan 2 arkadaşımın yunanistan üzerinden gelmesiyle başladı. gece bizim evde kaldık. daha sonra sabah kahvaltı yapmak için üçümüz dışarı çıktık. ne açık bi cafe vardı ne de köy kahvaltısı mekanında masa vardı. simit alalım bari diyip simitleri aldık.

işte kayışlar burada kopuyor.

dedik simit bu kuru gitmez yanına bi çay içelim kendimizi şımartalım. kahvanelere gidiyoruz kapalı. ya dedik saat 1 bu saatte niye açılmamış filan derken o malum mekanı bulduk. sahibi 70 yaşlarında yaşlı bi amca. açmış tek oturuyo içerde. dayı dedik bize 3 çay. çay yok yeğenim kapalıyız dedi. dedik ki dayıcım biz içerideyiz şu an nasıl kapalı olabilir ver 3 çay dedik. inatla çay vermedi.

155 zabıta hattını arayarak yapılanı anlattım. yanımda ki arkadaşlarıma rezil oldum bir de daha dün yurtdışından geldiler ayıp bu dedim. bekleyin geliyoruz dediler.

zabıta beklerken birden polis geldi. kahvecinin aranması varmış heralde polis dükkanı kapatıp götürdü. bizi alıp hastaneye getirdiler. çay içmedik zehirlenmedik dediysekte anlatamadık.

14 gün bekliycekmişiz peh. yarın kaçarız diye düşünüyoruz.

arkadaşlar böyle rezil yerlerden çay içmeye gitmeyin.
  • vasat yalanlarla doldurulmuş hikaye.

oğlum bari 1-2 hafta önce deseydin. italya dediğin ülkeye neredeyse 1 aydır uçuşlar kapalı, yunanistanda ise pazar gününden beri ülkemize uçuş bulunmuyor.

ekşisözlük troll kalitesi de düşüşte. yönetim duy bunları.
  • sevmiyolarmi seni ?
  • arkadaşa izin verin dışarı çıksın biraz. belki herkes için en iyisi budur.
hesabın var mı? giriş yap