şükela:  tümü | bugün
 • üst edit: sosyal medyanın gücüyle vahim olan durum olması gerektiği gibi çözümlenmiş. tweet sahibi bu yüzden tweetleri silmiştir.
  gördüğüm ve teyit ettiğim bir arkadaşımın yakını. bugün esenler medipol hastanesinde gerçekleşmiş olan vahim durum. devletin çıkarmış olduğu genelgeye aykırı bir tutumla hareket eden bu hastane yetkililerini esefle kınıyorum. bu başlığı yukarda tutarsanız sevinirim.

  link: https://twitter.com/…tatus/1243156295676579840?s=21

  edit:arkadaşlar destekleriniz ve ilginiz sonucu hastane tarafından bir gelişme olduğu bilgisini aldım çok teşekkürler. sosyal medyanın gücü sayesinde bir mağduru daha kurtarmış olduk, saygılarımla.
 • bir solukta okudum hanımefendinin yazdıklarını.
  annesine de acil şifalar dilerim. hastaneye de yazıklar olsun. rezalet puanım 10/10 !

  tanım: t. c sağlık bakanı'na ait özel hastane
 • kısacası sigorta kapsamı dışı para koparabilmek için hastayı bir türlü "korona hastası" ilan etmeyerek ailenin parasını almışlar. mükemmel rezalet ama norveç standartları için.
 • kendi çıkardığı ücretsiz test olayına kendisi uymayan sağlık bakanının hastanesinin rezaleti.

  test değildir o. muayene yazarlar faturaya yasal olur herşey.
 • eğer yazılanlar doğruysa; özel hastaneler devletten “müşteri” pardon hasta kapmaya çalışacaklardır. bu ne lan böyle?
 • bu ilk vakalarda farkındalık yaratmak çok önemli. bu bir savaş. özel hastahanelerde maddi kaygı gütmeden bu savaşa tüm gücüyle girmeli. bu ve benzer durumların takipçisi olacağımızı bilsinler. ve bu durumlardan sorumlu muhasebeci gibi para hesabı yapan doktorlar ifşa edilmeli.
 • burada rezaletin bir parçası da bu ayşegül hanım çok büyük olasılıkla annesinden corona virüsü kaptığı halde ona hiçbir karantina işlemi uygulanmıyor. evine dönüyor ve virüsü yaymaya devam ediyor. evet annesine yapılan yanlış ama hasta yakınlarının karantinaya alınmaması da yanlış.
 • artık hastaneler bile insanların tedirginliğinden maddesi kazanç sağlıyor. bu hale geldik. acısını, tiksinilesi rezalet gibi rezalet. kesinlikle üstte tutulmalı.
 • herkesin başına gelebilecek bir olay el atılması lazım. bu hastane para konusunda sürprizlere açıktır. dün bir yakınımın doğum vakasında bu hastaneye gittik. daha önce 2100 tl olarak belirttikleri ücret tam doğum aşamasında 3600 tl olarak karşımıza çıktı. sebep doktor değişmiş. baştan konuşulan rakam havaya uçtu. geri dönme şansınız olmadığı bir anda oluyor bunlar. anlaşılan covid-19 sürecinde ki zararları bu şekilde telafi etmeye çalışıyorlar.