şükela:  tümü | bugün
  • uyuyamıyorum sözlük. korku filmi gibi günler yaşıyoruz. ne zaman biter bu illet bilmiyoruz. milyonlarca işsiz var. sağlık sektöründeydik. turistlerle çalışıyorduk şu an kimse gelmiyor. binlerce meslektaşımız battı. ben sanatçıyım. dün iki ninni daha besteledim içimden kaydetmek gelmiyor. kim dinleyecek ki diyorum. kardeşim yüzde 10 görmeye başladı ama elimden bir şey gelmiyor. bu zor günler nasıl geçecek bilmiyorum. yarın gözüm için rutin kontrolüm vardı. korkumdan hastaneye de gidemiyorum. sonra benim gibi milyonlarca kronik hastanın korkudan hastaneye gidemediğini düşünüyor ve daha da üzülüyorum. kapanan restoranları, fabrikaları işsiz kalan milyonlarca kişiyi düşünüyorum. düşündükçe de uyuyamıyorum sözlük.
  • yok öyle bir şey amk. genelleme yapmayı bırakın artık sıktı şöyle başlıklar. şimdi osura osura uyucam xd
  • tamam bende uyuyamadım ama genelleme yapmayın. hakkaten sıktı bu tarz başlıklar. bak aşırı derece de gerginim bugün, genelliyorum mu? yat zıbar hadi.
  • genellemenin alemi yok . beni de alt komşunun gürültüsü rahatsız etmiştir. eğitim ve kültür seviyesi yüksek bir semtteyim. alt katimdaki dışardan ahlaklı gözüken fakat evlerinde kavgadan geçilmeyen bir aile var din vs şeylerine de bağlılar. fakat eğitim ve kültür almamışlar. bu tür insanların toplumdan soyutlanmasi dileği ile...