• bana şu coronavirus günlerinde panama kanalı nı hatırlatan projenin ihalesi. o kanal pozisyonu gereği(atlantik-pasifik) belki ciddi bir ihtiyaca cevap veriyordu; bizimki neye cevap verecek belli değil. covid 19 ile hatırlamam ise, şayet doğruysa yapımı sırasında 27 binin üzerindeki kişi sıtma ve benzeri hastalıklardan(ve heyelandan) hayatını kaybetmiş. sonuç olarak doğanın dengesini bozarsan er ya da geç uyarını alıyorsun.
  • ihalesinde ölmezseniz inşallah bittiğini görmeden ölürsünüz dediğim rezilliktir.

anasını siktiniz memleketin, daha mı vicdanınız sızlamıyor akp'ye oy veren vatan ve millet sevdalıları?

bir de insan içine çıkıp, milletin yüzüne bakabiliyorsunuz.

haber

edit : link
  • mahalle yanarken kısmına katıldığım ihale. allah’ınızdan bulun diyorum emeği geçenlere.
  • pandemiden kurtulmak için kritik ihaledir. fetöcülerin itiraz ettiğine bakmayın. sars-cov-2'nin sonunun başlangıcı olacaktır bu ihale.

(bkz: eved)
  • corona ile mücadelede dev adım. inşaat ya resulullah...
  • ülkenin önündeki 30 40 yıllık gelirine temlik koymak isteyen zihniyettir. yazık, hiç ettiler zorlukla kurulan ülkeyi. vatandaşları da alkışlayarak izin verdi buna.
  • mahalle yanarken saçını tarıyor. şaşırılmaması lazım gereken olay. kanal istanbula girmiyorum bile yeterince absürd ve yüzyılın ihanetlerinden biri.
  • chp’ye açık mektup:

bu sefer uyuma lütfen.
    sesin çıksın.
    bağır insanlar hareketlensin biraz.
    korkma kaybedecek bir şeyin yok.
    bu aptallık karşısında sen de iktidar ile birlikte tarihe geçme.
    iktidarın payandası olmadığını göster.
  • chp’ye açık mektup:

bu sefer uyuma lütfen.
    sesin çıksın.
    bağır insanlar senin yanında merak etme
    korkma kaybedecek bir şeyin yok.
    bu aptallık karşısında sen de iktidar ile birlikte tarihe geçme.
    iktidarın payandası olmadığını göster.
  • dünya liderleri vatandaşlarına şu sözleri verirken bu sabah işe gitmek zorunda olanlara kendş kendine ohal ilan etme tavsiyesi (!) verenlerin düzenleyeceği ihaledir.

kanal istanbul asla hayata geçmeyecek ( hele ki koronadan sonraki dünyada ) amacı birilerine cukka sağlamak olan bir akp projesidir.
hesabın var mı? giriş yap