şükela:  tümü | bugün
  • pandemiden kurtulmak için kritik ihaledir. fetöcülerin itiraz ettiğine bakmayın. sars-cov-2'nin sonunun başlangıcı olacaktır bu ihale.

(bkz: eved)
  • corona ile mücadelede dev adım. inşaat ya resulullah...
  • ülkenin önündeki 30 40 yıllık gelirine temlik koymak isteyen zihniyettir. yazık, hiç ettiler zorlukla kurulan ülkeyi. vatandaşları da alkışlayarak izin verdi buna.
  • devlet dediğin böyle olur. hem salgınla mücadele eder,hemde ihalesini yapar. istanbula yakışacak projedir. şimdiden hayırlı olsun.
  • mahalle yanarken saçını tarıyor. şaşırılmaması lazım gereken olay. kanal istanbula girmiyorum bile yeterince absürd ve yüzyılın ihanetlerinden biri.
  • ciddi ciddi panama kanali ile kiyaslayanlar var ihtiyac acisindan.

arkadaslar vazgecin. boylesine gerizekali bir zihniyetle mucadele edilemez.
  • chp’ye açık mektup:

bu sefer uyuma lütfen.
    sesin çıksın.
    bağır insanlar hareketlensin biraz.
    korkma kaybedecek bir şeyin yok.
    bu aptallık karşısında sen de iktidar ile birlikte tarihe geçme.
    iktidarın payandası olmadığını göster.
  • chp’ye açık mektup:

bu sefer uyuma lütfen.
    sesin çıksın.
    bağır insanlar senin yanında merak etme
    korkma kaybedecek bir şeyin yok.
    bu aptallık karşısında sen de iktidar ile birlikte tarihe geçme.
    iktidarın payandası olmadığını göster.
  • aradaki bağlantıyı kimsenin görebildiğini sanmıyorum:
    bir corona tedbiri olarak 500.000 tl altı evlerde peşinatı %10' & kredi kapsamını da meblağına %90'ına çekmek-----
    ile
    corona varken zihni sinir ihalesi yapmak.
    büyük resmi görün artık
  • dünya liderleri vatandaşlarına şu sözleri verirken bu sabah işe gitmek zorunda olanlara kendş kendine ohal ilan etme tavsiyesi (!) verenlerin düzenleyeceği ihaledir.

kanal istanbul asla hayata geçmeyecek ( hele ki koronadan sonraki dünyada ) amacı birilerine cukka sağlamak olan bir akp projesidir.