şükela:  tümü | bugün
  • devlet vergiyi korona
  • dünya'nın en pahalı akaryakıtını kullanan ülkede akaryakıt ucuz kaldı ya la, kolanın litresi olur artık 8 lira falan. bira desen allahu ekber dağının tepesine çıkmış, litresi 25 lira falan.

maşallah, sigarilloya zam gelmiş mesela, millet sigarillo ne, yanlış yazmışsınız diye düzeltmeye çalışıyor. dünyevi zevklerden bu kadar uzak bir millete geçiren geçirene.
  • ahahah lan hükümet ne adamsınız.
    millet ekonomi paketleri açıklarken siz vergi zammı yapan tek iktidar olabilirsiniz.

siyasal islam sağolsun.
  • evde kal hareketi ile kola satislari falan mi artti acaba? oradan 3 kurus fazla tirtiklamak icin %10 kola vergisi arttirdi resmen adamlar.

badem biyigina bandirdiklarim.
  • ama süreci çok iyi yönetiyorlar diye savunulması gereken güncellemelerdir.

ekonomi artık ne kadar iyiyse, dünyanın siki tuttuğu şu günlerde halen artı yönde vergi güncellemeleri yapılıyor.

yiyin efendiler yiyin, .... kadar yiyin. biz de bir yandan çalışıp, bir yandan kendimizi hastalıktan koruyacağız diye bir köşede uyuz it gibi geberelim.
  • dünyada örneği olmayan bir iktidar var bu ülkede. krizde bile aklını zamla bozup vatandaşını sikmeyi geçtim kanını emmeye kalkan kaç hükümet vardır söyleyin. bütün devletler yardım paketi açıklarken akp hükümeti gece yarısı gizlice zam paketi geçiriyor. sizin allahınız yok ben ona inanıyorum. vampirleri bile geçtiniz. yazıklar olsun sizin gibi yöneticilere sikin lan sikin şurada en fazla 2 sene daha sikersiniz. yakında nasıl olsa hakettiğiniz cevabı alacaksınız. allahla aldatanlar..
  • reisimizin fedöcü virüs karşısında halkımız için aldığı çok önemli kararlardır.

resmi gazete'de yayımlanan kararla kolalı içeceklerin ötv oranı yüzde 35'e çıkarıldı. sigaranın ötv oranı değişmedi, puro ve sigarillonun ötv oranı yüzde 80'e çıkarıldı.

kaynak

resmi gazete
  • guncellemeden sonrasini okumadim. popom otomatik olarak sizlamaya basladi zaten.
  • devletten vatandasa yardim bekleyen saf muhalif tayfayi soka sokmustur.

20 yildir akp'yi taniyamadilar.
  • resmi gazetede yayımlanan kararlar ile kolalı içeceklerin ötv oranı % 35'e
    puro ve sigarillo ötv oranı % 80'e yükseltildi

kaynak : https://www.ntv.com.tr/…ildi,4lfni4nzyectnve28okmlg