şükela:  tümü | bugün
  • devlet yarak kürek projelere milyarlarca dolar bütçe ayırmayı bırakırsa sırtındaki yük hafifler. gariban memurun maaşına mı göz diktiniz şimdi?

edit: imla.
  • iki saniyede bir mutasyon geçiren virüs beyanı.
    mazoşist varlık. kendisine edilen hakaretlerle mutasyon geçiriyor. yardım edelim.
  • bu adamı niye hala ciddiye alıyorsunuz anlamıyorum. onu takip eden insanlar ne için takip ediyor? tek başarısı inci sözlük denen çukuru sahiplenmek olan kişiye neden kanaat önderiymiş gibi davranılıyor?
  • bu adamı bir otorite gibi dikkate alan sığ dingillerin iyi okuması gereken tweet.

komedi.
  • kamu çalışanlarının maaşı yıl sonuna doğru zaten gelir vergisi oranlarından dolayı kesilerek azalıyor. ayrıca böyle bir şey ekonomiye bir şey kazandırmaz, ekonomik durumu daha da daraltır.
    memurun, öğretmenin aldığı maaşa takılacağına, vergi kaçırıp zengin olan godamanları konuş önce, medeni ülkelerde böylesine bir ''fedakarlık'' orta direkten beklenmez, siyasi sorumluluk sahibi kişilerden beklenir.
  • buna mavi tik veren twitterın amk

o devletin memurları sayesinde bu devlet ayakta duruyor

kaç para ile yaşamını sürdüyor biliyormusun devlet memurları
  • beynin olmadığı halde neden nefes almaya devam ediyorsan memurlarda ondan tam maaş alıyorlar, ibiş.
  • (bkz: proje len bu)
  • beyni yok ama fikri de yok.

(bkz: zekasız)
  • türkiye'de herhangi bir üniversiteyi kazanamamış bir troll'den söz ediyorsunuz.
    yani bu herifin dediklerini ciddiye almak, onu da geçtim buraya gelip başlık açmak hiç de normal değil.

tanım: takip edenlerin ve hayran ekibinin zeka seviyelerini merak ettiğimiz olay.