şükela:  tümü | bugün
  • değerli sözlük yazarları başımdan geçen
    türknet ten abonelik başlatan biri olarak süreci ve rezaleti anlatacağım desteklerinizi bekliyorum başkalarının mağduriyet yaşamaması adına.

9 mart günü abonelik başlattım. daire 3 te oturduğumu beyan etmeme rağmen daire 4 önerdiler kabul etmedim. sonra telefon bir daha çaldı. daire 3 e abonelik alacaksınız port 4 olacak daireye alakası yok dendi kabul ettim. meğer aboneliği 4 no lu daireye yapmışlar. şikayet ettim aşağıdaki gibi cevap geldi. bu arada daire 4 e abonelik başlattıkları için kuruluma gelen ekip doğal olarak kabloyu bulamadı.
    https://hizliresim.com/fjjkxu
    bu arada bana daire 3 dolu demedi port 3 dolu daireye alakası yok dediler. daha önce ki konuştuklarım daire 3 dolu dediği için abonelik baslatmadım zaten yalan burda başladı neyse nakil yapın ücretsiz olacak dediler tamam dedim.
    nakil işlemi için arandım başlattım 2 gün sonra yine çaldı telefon nakil işleminizin ücreti 99 tl dediler mesaj geldi dedik ben bilmem dedi yardımcı olamıyorum o halde size ücreti kabul etmediğiniz için dediler ve kapattılar. aradım hatta donanımhaber de turknetci eleman var bir tane bir espirisi yok ben yazdım çözer diye nakil yapın ücretsiz olacak dedi yine nakil baslattim. yine arandım ücreti 99 tldir onaylıyor musunuz hayır ücretsiz olacak dedim yardımcı olamıyorum size dedi ve yine askıda kaldı. sonra iptal işlemi başlattım. aramışlar telefonum çekmiyordu. sonra geri aradım ne için aradınız diye. iptal birimi aramış aktarın görüşeyim dedim yok olmaz dediler. 1 saat daha telefonum çekecek sonra ulaşamazsınız dedim. bekleyin konuşacam dedi en geç 30 dakikaya dönüş olacak dendi. 3 gündür arayan yok. bugün fax çektim iptal işlemi başlattım. ne kurulum oldu ne de bir byte bile internet kullanımı müşteri hizmetlerine sordum hayır efendim herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz iptal ederseniz dediler denen saat ve gorusme bilgisini de atıyorum aşağıya.
    https://hizliresim.com/suvcwb

değerli sözlük yazarları müşteri hizmetleriyle yaptığım tüm görüşme bilgileri aşağıda 30 dan fazla ben 50 den fazla da onlar aradı. çağrı merkezinde çalışan herkesle konustum. ama bir tanesi bile çözüm bulamadı. aboneliğinizi duzgun yapsalar bile ileride yaşayacağınız sorunla ilgili yapabilecek hiç birşeyleri yok çünkü gerçekten kimse birşey bilmiyor. sistem rutininin dışında bir olay gerçekleşti mi hala evinizin ordaki bakkala sormuşsunuz ha onlara sormuşsunuz emin olun hiç farkı yok. sorun yaşamamanız adına uzak durmanız. ve bana bir servis sağlayıcısı önermeniz rica olunur. sayelerinde 20 gündür internet kullanmadık. parayı onlar mı bana ben mi onlara ödeyeceğim anlamadım. son 2 haftada ailemden fazla bu şahıslarla görüştüm ileriye gitmek yerine geriye gittik konuşma bilgilerinin son bölümü.
    https://hizliresim.com/seyt7x

destekleyin ki yeni mağduriyetler yaşanmasın.
  • şanssızlık 2 senedir kullanıyorum çok iyi, sanırım bu ilk bağlantı sorunları tüm operatorlerde olabiliyor zaten bana kalırsa durum yine turk telekomdan kaynaklı bir sorun çünkü kurulumu onlar yapıyor.
  • hızir miydi yunis miydi. hiziridi, yunisidi, hiziridi,yunisidi....
  • turknet'te sıkıntı yaşarsınız. ama ttnet'te yaşadığınız kadar yasamazsınız. turknet'te gereksiz 'harac' niteliğinde paralar istediği de doğrudur.
  • kuruluma teknofix geliyor.
  • türknet kadar rezil bir isp olamaz. benzer deneyimi bana da yaşattılar, tek byte veri kullanmadan 25 gün internet hizmeti alamadım. iptal edip kurtuldum.

süperonline ile sorunsuz mutlu mesut devam ediyoruz.

türknet, türk telekom, garanti bankası (ve daha bir çok sözde kurumsal firma) uzak durulması, bedava hizmet verse dahi tercih edilmemesi gereken gayr-i ciddi işletmeler(!) olarak liste başı olmalıdır.
  • bugun surekli kopuyor, baskalarina da oldu mu aynisi?