şükela:  tümü | bugün soru sor
 • liverpool'un dramatik bir şekilde kaybedeceği maç.
 • 2005 finali gibi liverpool'un trajedik bir şekilde kazanacağı maç olabilir. bilemiyorum altan.

  edit: öncelikle üst entrydeki yazar arkadaşı tebrik ederim. biraz analiz kasıcam:

  1-final maçından beklenmeyecek derecede garip olaylar yaşandı. ve bu olaylar futbolun içinde olan şeyler. bu maça denk gelmesi ilginç oldu. salah'ın sakatlığı, kalecinin hataları v.s
  2-klopp oyuna yeterince müdahale edemedi. tamam salah önemli oyuncu ama sen de liverpoolsun ve sahada 11 kişisin. sonuçta ilk yarı berabere bitmiş sen de teknik adam olarak ikinci yarıda oyuna daha etkin müdahale etmeliydin. liverpool'un bu derece kopmasına anlam veremedim.
  3-madrid herşekilde daha üstün takım. heriflerde yedekten oyuna giren isim bale. yaptıkları ortada.

  sonuç olarak hakedenin kazandığı maç oldu. madrid bu kadroyu oturtmak için senelerce uğraştı. sonunda da emeklerinin karşılığını aldı. tebrik etmek gerekir.
 • real madrid'in şm kupasını kazanacağı maç.

  3-1 bitecek.
 • sonucunun 2-0 biteceği maç.
 • bıktım bu real madrid'in kupayı tekeline almasından. dularımız salah ile. ümmet için liverpool.
 • madrid kazandı yine son dakika penaltısını diyeceğimiz bir 90 dakika
 • eğer bu iki takım arasında bir final maçı oynanırsa bir liverpool'lu olarak ne zidane'dan, ne ronaldo'dan, ne modric'ten, ne de real madrid taraftarından çekindiğim maçtır.

  o gün sahada olacak kişiler arasında çekindiğim yegane kişi dejan lovren'dir. evet.
 • bu yıl kupayı liverpool alacak buna çok eminim. 3 yıl üst üste aynı takımın alması, hegemonya oluşumu algısı yapar ve şampiyonlar liginin prestijini zedeleyebilir. ingiliz kulüplerinin genel olarak son yıllardaki şampiyonlar ligindeki pasifliği de göz önüne alınırsa (bkz: futbol baronları)* liverpool'un yanında olacaktır diye düşünüyorum.

  kaynak: (bkz: götüm)

  (bkz: uefa çatırdayabilir)*

  --- spoiler ---

  aziz yıldırım mode: off
  --- spoiler ---
 • hizli kosan atin boku seyrek duser.

  boyle yuksekten salliyorsunuz beyler de; liverpool'da mane de sakatlandi hatta bu haftaki epl macinda oynayamayacak. ox'un sezonu kapattigi soyleniyor. lovren rezalet stoper; kadroda saglam kalan (matip sakat oldugu icin) diger stoper klavan ki o lovren'den de beter. kabusum oluyor geceleri...

  e roma'nin taraftari yanina aldiginda nasil bir potansiyele sahip oldugunu da biliyorsunuz. 10 dakika boyunca cehennemi yasatti adamlar bize.

  bilemiyorum.
  real garantiledi bile denemez su an.