şükela:  tümü | bugün
  • liverpool'un dramatik bir şekilde kaybedeceği maç.
  • 2005 finali gibi liverpool'un trajedik bir şekilde kazanacağı maç olabilir. bilemiyorum altan.
  • liverpool'un kralın köpeklerine fark atacağı maç.
  • real madrid'in şm kupasını kazanacağı maç.

3-1 real madrid'in galibiyetiyle bitecek.

goller: cristiano ronaldo (2), sergio ramos (1), mohammed salah (1)
  • sonucunun 2-0 biteceği maç.
  • bıktım bu real madrid'in kupayı tekeline almasından. dularımız salah ile. ümmet için liverpool.
  • madrid kazandı yine son dakika penaltısını diyeceğimiz bir 90 dakika
  • eğer bu iki takım arasında bir final maçı oynanırsa bir liverpool'lu olarak ne zidane'dan, ne ronaldo'dan, ne modric'ten, ne de real madrid taraftarından çekindiğim maçtır.

o gün sahada olacak kişiler arasında çekindiğim yegane kişi dejan lovren'dir. evet.
  • bu yıl kupayı liverpool alacak buna çok eminim. 3 yıl üst üste aynı takımın alması, hegemonya oluşumu algısı yapar ve şampiyonlar liginin prestijini zedeleyebilir. ingiliz kulüplerinin genel olarak son yıllardaki şampiyonlar ligindeki pasifliği de göz önüne alınırsa (bkz: futbol baronları)* liverpool'un yanında olacaktır diye düşünüyorum.

kaynak: (bkz: götüm)

(bkz: uefa çatırdayabilir)*

--- spoiler ---

aziz yıldırım mode: off
    --- spoiler ---
  • hizli kosan atin boku seyrek duser.

boyle yuksekten salliyorsunuz beyler de; liverpool'da mane de sakatlandi hatta bu haftaki epl macinda oynayamayacak. ox'un sezonu kapattigi soyleniyor. lovren rezalet stoper; kadroda saglam kalan (matip sakat oldugu icin) diger stoper klavan ki o lovren'den de beter. kabusum oluyor geceleri...

e roma'nin taraftari yanina aldiginda nasil bir potansiyele sahip oldugunu da biliyorsunuz. 10 dakika boyunca cehennemi yasatti adamlar bize.

bilemiyorum.
    real garantiledi bile denemez su an.