şükela:  tümü | bugün
16 entry daha
  • göztepe’nin galibiyeti ile biteceğini düşündüğüm maç. oldu ki ankaragücü yendi, yine de küme düşen takım göztepe olmayacak diye düşünüyorum.
  • rüyalarıma girmiş maç..

atmosfer feci stat karnaval yeri.bir korner oluyor korneri nedense castro kullanıyor.herkes ceza alanına orta beklerken yayın üzerine doğru bir orta geliyor ve alpaslan gelişine uzaktan vuruyor golü atıyor.sahaya inip andre castro'ya sarılıyorum..

günleri sayar olduk bu maç için ama daha önce gördüğüm rüyalar çıkmıştı.dolayısıyla castro ya da alpaslan'dan biri gol atarsa şaşırmam..
    inşallah ikiside atar..yarın stada ciğerleri bırakmaya gidiyoruz.

yarın bu saatlerde ligde kalışımıza seviniriz inşallah.
    odaklan göztepe'm..

zorunlu edit: teşekkürler göztepe'mizi destekleyen her kim varsa çok iyi mesajlar atmışsınız.sağolun varolun.
    iki şey söylemek için edit yaptım.
    birincisi rüyamda ortayı açan castro'ydu her nedense castro demişim entry de çünkü berkan emir ya da serdar atıyor genelde kornerlerimizi..ki bir pozsiyonda castro karsı karsıya dısarı vurdu onu atsa tam olacaktı rüyam :))
    ikincisi: müneccim kahin diye yeşillendirenler olmuş :)) şu entry mi üşenmesseniz bir okur musunuz? #87004267

göz göz göztepe ulan hahahahaha bu sezonu ömrüm boyunca unutmayacağım..
    yaşa varol göztepem!!!
  • rüyama göre göztepemiz'in 3-1 kazanacağı maç.

3. golü kaleci hatasından kazandığımız kornerde titi'nin kafa vuruşuyla atıyoruz.
  • mental olarak ankaragücü’nün rahat olması sebebiyle maçı kazanacağını düşünüyorum.bursaspor ve ankaragücü dostluğu daha da pekişecektir.
  • tüm dünya göztepe kazanacaktır diyorsa tam tersi olacak demektir. berabere biterse şaşırmam.
  • bir izmirli olara göz-göz'ün kazanıp ligde kalmasını umduğum maç. seneye yepyeni stadı da hazır olacak, haydi göz-göz
  • kardeş takım olan erzurumspor ve bursaspor için maçı ankaragücünün kaybetmeyeceğini hissediyorum.
  • göztepe'ye muhtemelen beraberlik de yetecek maç.
    bursa'nın malatya'da kazanacağını sanmıyorum.
    göztepe'nin puan alması zaten erzurum'un düşmesi anlamına geliyor.
    göztepe ligde kalır.
    büyük ihtimal bursa ve erzurum'a elveda diyeceğiz bu akşam.
  • (bkz: odaklan)
  • göztepe'nin kazanıp bursa'yı kümeye yuvarlayacağı maç.
204 entry daha