• saçma sapan kanalda s sport 2 de yayınlanıyor. ne tivibu da var ne digitürkte var ne d smarta. hayatımda gördüğüm en saçma olay. o kadar para veriyoruz boşa gidiyor.
    digiturk bir güzelik yapıp s sport 1 de yayınlatsa da herkes izlese ama nerede. harbiden keriziz sürekli sikiliyoruz. yok digitürk al maç izle netflix al dizi izle paket al belgesel izle mallık amk.
  • evet kimmich efsane bir gol attı, ben de ağzım açık izledim. ama uğur meleke bir başladı yok tarihi bir gol, bir devir değişiyor, yeni bir lothar matthäus'un doğuşuna tanıklık ediyoruz falan ne alaka abicim. bir golden bu çıkarımları nasıl yapabiliyorsun.
  • kimmich topçusu buuu
  • şu maça sıkıcı diyen gitsin bale izlesin.
    o kadar maç eksikliğine rağmen fizik gücünün yüksek olduğunu gördüğümüz, seyirci olmamasına rağmen hiç de sıkılmadığımız, üstüne bir de ilk yarısında hagivari gol izlediğimiz fıstık gibi maç.
  • aga bu penaltı değil de nedir sikeyim sizin bayern lobinizi
  • seyirci baskısı olmayınca bu sefer de rehavetten atladılar heralde, adam resmen ceza sahasında kaleci gibi hamle yaptı topa ve penaltı yok, şaka gibi.
  • maç bazılarına seyircisiz olduğu için keyifsiz geliyor olabilir, ama çatır çatır maç oluyor. gayet tempolu geçiyor.

alphonso davies'i çok beğendim. kimmich'in golü çok şıktı, yalnız kaleci yetişmişti gördüğüm kadarıyla. şanssızlık yaşadı. yorumcu da kimmich için kariyerinde yeni sayfa açtı, kendini kanıtladı, genç yıldız tarzında şeyler söyledi. kimmich guardiola döneminden beri bayern'de. dünya kupasında oynadı ve şu anda 25 yaşında. duyan da 19 yaşında 10. maçına çıkıyor filan sanar.
  • seyircisiz stadyumda yankılanan nidalar holokost filmlerini çağrıştırmaktadır.

(bkz: achtung)
    (bkz: schnell)
    (bkz: raus)
  • kuponumu son dakikaya yatırmamıştım .
    s sport orhan uluca maçın favori olarak dortmund'u gösterince en kötü 1-0 çifte şans olarak ilan edince tam olarak emin oldum ve bütün maaşı bayern'e bastım.

çayım kahvem rahat rahat maçı izliyorum.
  • uğur meleke olmasa çok güzel maç. bu arkadaş ve inan özdemir her şeyi o kadar abartıyolar ki izlediğin maçtan soğuyosun. he arkadaş he öyle bi gol ki insan ırkının evriminde yeni bir safhaya geçecez artık. golde de burki malının -dortmund'ta ne işi var anlamadığım tek oyuncu- büyük hatası var. bu arada hakimi teneke, mariano daha iyi diyen adamlar olduğu sürece hızla avrupa'nın en boktan ligi olmaya doğru gidecez.
hesabın var mı? giriş yap