şükela:  tümü | bugün
  • biletimizi aldık, bekliyoruz.

eurolig çeyrek final 3. maçı.
  • abdi ipekci 12000 kisi ise bu macta 13000 taraftar gelip olympiakos'a cehennem neymis gosterecegiz.

haftaya ipekciyi yikiyoruz gencler.
  • herkesi abdi ipekçiye bekliyoruz, haydi final 4'a!
  • 4 adet bilet aradığım maçtır. yeşillendiriniz lütfen. saygılar.
  • şaka maka ben de, burenk efendi dediğim arkadaşım da çok acayip gaza geldik. bir an önce çarşamba olsun da boğazımızı gırtlağımızı bırakalım orada. fenerbahçe zaten oaka'da yendiği panathinaikos'a burada maç vermez ve final four'a çıkar. inşallah efes'imiz de, darüşşafaka'mız da burada 2'de 2 yaparak final four'a gidecek. biliyorum ihtimal çok az, çok da zor. ama emin olun imkansız değil. haydi bismillah diyerek haftaya başlayalım.
  • biletlerin nereden satışa sunulduğu belli olmayan final four öncesi sondan bir önceki maç.

biletix denen siteye passolig sonrası ilk defa girdim sanırım sadece sinema ve birkaç çocuk tiyatrosu biletleri satılıyor. koskoca biletix derbilerde deplasman tribünü kovalardık f5 yapa yapa şimdi bırak basketbolu kıçıkırık voleybol takımları bile başka yerle anlaşmalı.
  • hadi lan efes!
  • bilet almak için geciktiğim bir maç daha. karaborsacıları mutlu etmek istemiyorum, fazla bileti olan varsa yeşillendirirse sevinirim neyse veririz :)
  • efes daha avantajlı. oly ilk maçta çok şanslıydı. serinin en önemli maçını kazandık. seri 3-1 biter.
  • bir adet biletimin olduğu maçtır