şükela:  tümü | bugün
  • birazdan açıklanacak olan karardır. içerden gelen sızıntılara göre maça çıkılmaması kararı çıkacakmış.

edit: sızıntılar doğru çıktı beyler. kaos.

tahmin editi: sevgili arkadaşlar çok heyecan yapmayın, bir şekilde araya hatırlı kişilerin girmesiyle bjk maça çıkacaktır. at fava bekle.
  • adaletsizliğe ve hukuksuzluğa karşı alınan tavırdır.
    beşiktaş büyük taştır, hadi gidin kumda oynayın.
  • tüm beşiktaş düşmanlarına karşı dik bir duruş sergileyip maça çıkılmaması en doğru karardır.
  • uygulamamız gereken karar için geç kaldık bence. adamlar lobiyi yaptı istediğini aldı. bu yüzden maça çıkarak sahayı dar etmemiz gerektiğini düşünüyorum. şerefinle oyna hakkınla kazan mottosuyla çık fener’i sahaya göm kartalım.

edit: beğenseniz de beğenmeseniz de tepki koymak için geç kaldık. rakibin kaç kere basın toplantısı düzenledi. sen şimdi affedersin ama s.kilmiş g.tün davasını görüyorsun. sabaha kadar karar al şimdi.
  • f: alo, beyefendi, ............

rte: x0?/&q!!!!!111

f: emredersiniz efendim.

(bkz: sıyın cımırbışkınım)
  • maça çıkmayarak kendimize ceza veririz ama bir kere de vicdanımızın sesini dinleyelim, mantığımıza göre hareket etmeyelim. varsın 1 yıl türkiye kupasından men edilelim ama sesimiz duyulsun. biz böyle davranmazsak bu olay seneye unutulur gider. beşiktaş’ın mağdur olduğunu en azından bu tip bir tepkiyle anlatmak lazım. sesimiz çıkmaya çıkmaya tepemize çıktılar artık.
  • maça çıkmama kararı almak yerine fikret orman ve diğer yöneticiler birazcık sesini çıkartsaydı zaten tff fener'in hükmen mağlubiyetine karar verecekti.

aykut ayrı konuştu, aziz ayrı basın toplantısı yaptı, siyasiler ayrı polemik yarattı ve fenerbahçe istediğini aldı.

beşiktaş yönetiminden kimse çıkıp da bu utanmaz yüzsüzlere ağzının payını veremedi.
  • atı alan üsküdar'ı geçmiş fikret orman daha açıklama yapacak.

tek suçlu beşiktaş hükmen mağlup olmalı, demedikleri kalmıştı son iki gündür onu da dediler.

elendin, çık fikret.
  • beşiktaş için en hayırlı olan neyse o olsun dediğim karardır. fedadan gelip iyi bir şekilde devam eden yükselişin bozulmaması temennisiyle.

edit: sahada olmama kararı aldık. her zaman arkandayız beşiktaş'ım. (bkz: #76378769)
  • ben şahsen sahaya çıkmamaları gerektiğini düşünüyorum. nasıl ünal aysal basket takımını sahaya sürmediyse, orman'ın da aynı şekilde davranması gerektiğini düşünüyorum
    takım: new england patriots