şükela:  tümü | bugün
  • 40.dakikası 1-1 geçilen derbi. lazio'nun golü, derbiler tarihinin en acayip gollerinden birisi olabilir.

cengiz ilk 11 oynuyor.

lazio'nun golü
  • roma'nın, kalecisi ve defansının katkısı ile epic bir gol yediği karşılaşma. küçükken mahallede oynadığımız ve cıvıttığımız maçlarda böyle goller olurdu.

cengiz ünder de zehir gibi ara paslar atıyor dzeko'ya. çekirge iki sıçradı. üçüncüyü bekliyoruz.

edit: 3'de penaltı oldu ama hakem vermedi vardan döndü. bariz penaltıydı. istemesi istememesi adamı görmesi görmemesi birşeyi değiştirmez. ayağa net darbe var.
  • (bkz: #101103596)
    bir muslera'ya bakıyorum, bir de roma ve lazio kalecilerine bakıyorum. hatta muslera'yı satan takımın lazio olduğunu da aklıma getiriyorum. allah yüzümüze gülmüş de muslera'yı izletiyor bizlere resmen.
  • dünyanın en saçma gollerinden birini yedi roma.

%69 la topla oynuyor roma ama cengiz maçın başında ki etkinliğini kaybetti. yetenekli, raket gibi sol ayağına rağmen fazla kiloları, tembelliği ve akılsız oyunu dikkat cekiyor maalesef cengiz'in.

ama kluivert daha kötü, atanmış emre mor, tahammül edilebilir bir topçu değil.