• 26 temmuz 2018 tarihinde dolar, türk lirası karşısında değer kazanarak tarihi bir rakam ile 5 türk lirasına ulaşacak.

(bkz: 26 temmuz 2018 dolar kuru)

siz siz olun 4.70, 4.80 demeyin yatırımınızı şimdiden yapın.

bu arada dolar ile ilgili daha önceki verdiğim tahmini aşağıya ekliyorum. 23 mayıs 2018 tarihiyle ilgili çok öncesinden yazdığım entry aşağıda.

`23 mayıs 2018 dolar kuru (bkz: #77011007)`
  • şayet düşerse “zarar eden yazarlar sana kötü kayarlar” ben söyliyeyim..
  • 5 tl olacaksan ol gerilim verme yeni evli kadınlar gibi kur yapıyor resmen.
  • 24 temmuzda faiz artırım beklentileri sonrası kur 4.73 lere kadar gerilemişti, bu kur faizin 100 bazlık artışının öngörümü sonrası oluştu ve eğer beklenildiği gibi faiz artırımı gerçekleşseydi dolarda bi kısım düşme görülecekti fakat piyasa faiz artırımına göre tepkide bulunduğu için kayda değer bi düşüş olmayacaktı.

beklenti dışında gerçekleşen faizi sabit tutma dolarda şok etkisi yaparak 4.93 lere kadar yükseldi. ancak bu şok yükselişti ve gün içinde 88 lere geriledi.

25 temmuzda düşüş devam etti ve papazın ev hapsi psikolojik tepki yarattı ve şu saatlerde dolar 4.80 in altına geriledi.

bugün biraz daha düşüş bekliyorum ancak faiz beklentilerinin 4.73 yaptırdığını düşünürsek bu fiyatın altına düşmeyecektir ve önümüzdeki günlerde tekrar yükselişe geçecektir. 4.80 altı kademeli alım fırsatlatıdır.
  • ağam bizimle eğlenir... saniyeler içerisinde 4.80e çıktı yine.
  • 4.77 / 4.78 geziyor. ne olduda 4.90 dan buralara dustu.
  • 2 gun oncesi yukselis degerlerine dondu.
    %1 artmis gorunsede fiyat su an sabit.tabi gunde yuzde 1 size ne kadar sabit oluyorsa.

o borsayi birileri mali bosaltmak icin kaldiriyor.

yatirim tavsiyesi icin hesap no ozelde :d
  • ercüment çözer gibi kur.

oradan iteliyorlar, baska yerden kafayi kaldirip pörtlüyor. ;;))
  • 4,87 ile yine yardırmaya başlayan yılanoğlu.
  • dellendi yine bizim oğlan.
hesabın var mı? giriş yap