*

şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray' in paf takimi ile yaptigi antreman maclarindan daha az zorlanacagi mac. 2-0 aliriz ama cl de ne olur onu bilemem.
  • galatasaray' in her sezon (gecen sezon di$inda) cl oncesi oynadigi gereksiz maclarin ikinci ayagi.
    orta sahasi ve forveti olmayan galatasaray' in hic zorlanmadan ucledigi mactir.
    bu macta da, mars' in dunyaya en yakin durumdayken goruldugu kadar net bazi durumlar gorulmu$tur ki;
    1- gabriel tamas' ta israr edilmesinin bir anlami yoktur. bu adamin ogrenecegi o kadar cok $ey var ki. cok yava$, hic bir ikili mucadeleyi alamiyor, top kapamiyor, pas atamiyor. ee peki bu adam ne yapabiliyor? zaten adam 20 ya$inda ve liseyi de yeni bitirebilmi$.
    2- hakan $ukur, gol atma yetenegini tamamen kaybetmi$ (ben boyle yazinca ertesi mac adam gol atiyor). bu adama guvenerek cl de maca cikilmaz.
    3- hakan unsal bu takimdan ne zaman makaslanacaktir? pinto bile onun yerinde daha iyi oynayabilir.
    4- galatasaray orta sahasi herhangi bir hali saha takiminin orta sahasi gibidir. nerdeyse rakip kaleci topu alip orta sahaya kadar gelebilir (abarttim ama durum budur).
    5- birakalim "emre sabri*" bu takimda bu sezon surekli oynasin, hatasiyla, sevabiyla.
    6- ipnetor arif o golu atmasa 6.entrydeki tahminim tutacakti.
    7- galatasaray ile mavi formanin ne alakasi olabilir? kim akil etti bu formayi?
  • fatih abinin artizlik yapmasına gerek kalmayan maç.
  • galatasaray'ın kappa özentisi formalarla mücadele ettiği , batista'nın prates'e attığı golden sonra capoeiravari hareketler yapmaya kalktığı maç. formalar bazılarına bol gelse de, şu an adını hatırlayamadığım bir eleştirmen abim bile olayı farketmiş ve "ne onlar öle trabzonspor forması gibin" demiştir.
  • öyle sıkıcı maçtı ki izlerken uyudum.