şükela:  tümü | bugün
 • 2-2'lik 13 ağustos 2008 partizan fenerbahçe maçının rövanşı. 21:00'de başlayıp gecenin köründe bitecektir. bu yılki dsmart işkencesinin de son perdesidir. kutlu olsun.
 • bilet fiyatları açıklanmış olan şampiyonlar ligi ön eleme rövanş maçı.

  telsim ve migros tribünü: 66,00 ytl

  fenerium üst h-i: 132,00 ytl

  fenerium alt g: 205,00 ytl

  fenerium alt b-f: 255,00 ytl

  fenerium alt c-e: 305,00 ytl
 • manuel mejuto gonzalez'in yöneteceği şampiyonlar ligi 3. ön eleme turunun rövanş maçı.
 • fenerbahçenin ilk yarı bir yada iki gol yiyeceği, fakat ikinci yarı başında bir gol bulmasıyla coşacağı ve son 15 dakikada iki gol daha bulup bizleri delirteceği maç olacaktır.

  yani skor tahminim 3-2. ilk yarı 2 ikinci yarı 1

  ayrıca fenerium üst b bloktan selam ederim.
 • bu maç öncesinde neler hissediyorsun diye sorsalar; ana fikri endişe olan bir cevap veririm herhalde. rakip partizan'ın ilk maçta kolay bulduğu iki gol sayesinde doruğa ulaşan özgüveni, eksiklerin takıma dönmesi ve takım olarak sahaya fenerbahçe'den daha rahat çıkacak olması beni endişelendiriyor. fenerbahçe'nin son günlerdeki şuursuzluğu ve yetersizliği de cabası.. öte yandan bakıyorsunuz; kadıköy'de avrupa maçlarında son iki sezon kimseye yenilmemiş bir fenerbahçe var.. işte tam da bu yüzden erken gelecek bir fenerbahçe golü, maçın geriye kalanı için şov sinyalleri olur hepimiz için. bunu da iyi biliyorum. futbol işte..
 • fenerbahçe'nin kazanacağı maç olacaktır. biraz duygusalım bu konuda belki, fakat... bu takıma güvenin. bu takım bizi yüzüstü bırakmadı çoğu zaman.

  ayrıca bu entry stada gidip maçı izleyecek kaç kişiyi etkiler de müşteri profilinden çıkartıp desteğe yöneltirse o kadar mesut olacağım ey sözlük, bilinsin.
 • fenerbahçe'nin öyle yada böyle turu atlayacağı maç olacaktır. ancak şampiyonlar liginde bu kadroya takviye yapılmadan mücadele edilirse rezil oluruz. özellikle ön libero ve kaleci transferi gerekiyor, belki bir de sol açık olabilir. neden hala daha bekleniyor anlayabilmiş değilim..
 • bir şekilde fenerin ezip geçmesi gereken karşılaşmaya muhattap partizan takımı.cümle düşük ama olsun
 • rts tv'den izlenebileceği konusunda çeşitli fikirlerin çıktığı maçtır. geçtiğimiz günlerde yayın akşınıda olmasına rağmen şimdi kaldırılmıştır.
  sitelerde bu kaldırmanın dsmartın ricasıyla oldugu, yani yayınlanacagı veya macın yayınlanmayacagı seklinde iki gorus mevcuttur.
  izlemessem olmem diyenler icin iyi, gerisi icin kıraathane.
 • disko partizani esprisini sevmedim arakadaş.

  ey sevgili spor muhabirleri;
  sözüm size. ilkokul esprisi yapmayın olum.

  "amma da yendik şişirdik dolma da yaptık pişirdik" mi yazacaksınız bundan sonra yani.
  sonu yok. maç sonuçlarına esprili manşet atma devrini bitirin.
  öteye gidelim. ağzınıza ağzınıza vururum bak. disco boy yaparım sizi.