şükela:  tümü | bugün
 • pandemiye rağmen hala devam etmekte olandır.
 • avrupa kapılarına sosis saldırısı.
 • (bkz: çoban).
 • sınıra bak çıldıracağım, ulan ülke burası ülke alooooo, dingo'nun ahırı mı?
  tanım: ne olduğu belirsiz kişilerin elini kolunu sallayarak gezdiği videoya konu olduğu iddia edilen olay.
 • sivaslı eski bir garson abimiz demişti bizi kürtler bitirdi onları da özbekler ve afganlar. şu an ne kadar vasıfsız iş varsa bu afganlarda.garson,komi,fırıncı,inşaat amelesi,oto yıkamaci,çoban,vs
 • bir kaç seneye ülkenin anasını belleyecek olan piyonlar... bunlar gibi binlercesinin istanbulda çeşitli mahallelerde olduğunu zaten biliyorsunuzdur.

  (bkz: istanbul'da cirit atan hint paki ve afganlar)
 • ülkeler eşya olsaydı türkiye çöp kutusu olurdu teşekkürler türkiye şahlanıyor
 • doğu sınırındaki mayınlar boşuna temizlenmedi. bu kadar öngörüsüzlük, cehaletle, tahmin edemedik'le açıklanamaz. bundan belki 10 sene sonra iran da karıştığında anlarsınız o mayınlar neden temizlenmiş diye.
 • tc vatandaşı orosbu çoçuğu mu.

  biz bir ülkeye giderken ebemizin nikah belgesinden tut cebimizdeki paradan kalacağımız otele kadar her şeyi ibraz etsekte bazen siktiri yiyoruz.

  ama bizim ülkeye değil pasaport kimliğin dahi olmasa girebiliyorsun,
  değil corona kara veba taşısan sorun yok.

  genç işsizlik %35 olmuş ha babam içeri insan taşıyorlar.

  gelenlerin org lardan hallice bir ara ırk olması da cabası.

  yerli işci yerine daha ucuz işci diye bunları havada kapan işveren, daha sonra işlerin durgunluğundan şikayet eder, lan orosbu çoçuğu sen bu ülkenin gencini parasız bırakırsan, bu ne evlenebilir ne alış veriş yapabilir, o ürettiğin malları götüne sokarsın artık, o ucuz diye çalışıp bedava sağlık hizmeti verdiğin insan ya avrupaya gitmek için ya ülkesine göndermek için o parayı tutar, yani o paranın sana dönüşü olmaz.

  haaa gelelim, kendi mirasını evladın yerine komşunun çoçuğuna bırak desen seni silahla kovalayacak yaratıklar, iş ülke mirasına gelince melek kesilip bu ülkenin kaynaklarını ülke insanı yerine başkalarına harcayarak asıl o....çoçukluğunu yapanlardır.

  bak kitaba nedir döner sermaye, bakmazsan dönüp sana gömer sermaye.

  ülkeye girmek için ceplerindekini pkk'ya veriyorlar, burada bizim paramızı ceplerine koyup, yunan sınırını geçiyorlar, içeride bi ara bölgeye kadar yunan gel gel yapıyor, sonra donlarına kadar soyup bize geri postalıyorlar, yunan ihya oldu amk.
  yunan sınırından bize doğru çarpık çarpık koşarak kaçanlar parayı götlerine saklayarak kurtaracağını sanan uyanıklardı.
  parasını kaybetmiş kendini tekrar bu ülkede bulan, kırılma yaşar, o kaybettiği paranın hırsını bizden çıkarmaya çalışır (kolay para!!!) suç makinası olur çıkar.

  burada a haber izleyip küstah yunan vicdansız yunan vs diye sen mastırbasyon yaparsın ancak. başındaki yaratık göklerden gelen karar diye uçmuş biri, bir gün oturup düşünse ulan hangi diktiğimiz fidan yeşerdi diye kafası yerine gelir belki.
  gökler zaten milyonlarca yıl önce insana akıl eşeğe sırt vermiş, yunan yaratılış fıtratına uygun davranıyor.
229 entry daha