şükela:  tümü | bugün
11 entry daha
  • 20:30'da başlayacak 2019'daki son beşiktaş maçı.

bu maç için devredilecek biletler devir hakkından düşmeyecek. cezalı veya gelemeyecek olanların 3'e 5'e bakmadan devretmesi lazım.

pozisyon üretkenliği açısından çok yetersiz olan beşiktaş'ın ilk yarıda öne geçemezse çok zorlanacağı maç. yine bir maça uyuşuk uyuşuk başlamayıp ilk yarıyı çöpe atmamak ve sonunda 3 puanı almak dileğiyle başarılar beşiktaş.
  • beşiktaş'ın 2019 yılındaki son maçı.

yine beşiktaş boktan futbolcuna devam edecek. ilk yarı 0-0 bitecek. beşiktaş'ın caner'in şansa birine çarptıracağı topla galibiyet kovalayacağı, çarptıramazsa puan kaybedeceği bir maç olacaktır. dilerim yarım sıfır kazanırız da devre arasına 30 puan yaparak girmiş oluruz.
  • yarıda kalabileceğini düşündüğüm maç.
    zira çarşının tweetleri ve tam kadro maça gelecek olması çarşının bunu gösteriyor.

beşiktaş'ın yerinde olsam sahaya simsiyah yazısız bir pankartla çıkarım.bu izinsiz yapılmasa bile, takımlar sahaya çıkınca seromoniden önce saha içinden birisi bunu takıma verebilir.

baştan söylüyorum çok değişik bir maç olacak çünkü taraftar için bu maçta skor önemsiz.umarım birilerine birşey olmaz.
  • kazanmamız gereken ve kaybetme ihtimalimiz yine yüksek olan futbol müsabakası.

abdullah avcı'ya suç bulamıyorum. evet bazen manasız değişiklikler yapıyor ama bu yıl sonradan giren oyuncuların en çok katkı sağladığı ilk 3 takımdan biri beşiktaş. adam hamle oyuncum olsun diye ljajic ve nkoudou' yu yedekten başlatıyor. yok abi adamın elinde yok. güzel bir transfer döneminden sonra gayet toparlamaya müsait bir takımız. sağ açık ve forvet ihtiyaçları giderilmeli, kadro derinliği artırılmalı, 3 yıldır çıkış yapsın diye beklenen lens'ten ümidi kesmeli. yıldız oyuncuya değil, mücadele eden, istekli, futbol oynamayı seven futbolcuya ihtiyacımız var. bu maçta da kadro oluşturulurken buna dikkat edilmeli. necip kısıtlı yeteneğine rağmen bu yıl formayı ljajic'ten daha fazla hak etti. umut çok çok eksik bir santrfor. ama bu adam çalışıyor, didiniyor geçen yıl attığı 8 golün üzerine yatan güven gibi yapmıyor.

kolay bir maç olmayacak hele ki ilk golü yersek kaybetme ihtimalimiz yüksek. güldür yüzümüzü beşiktaş...
  • büyük ihtimalle, fenerbahçe maçının özrü mahiyetinde beşiktaş lehine birkaç bariz hakem hatasının yapılacağı maç.
    beşiktaş bu maçı kaybetmeyecek.
  • maçın hakemi eyyamcıların fırat olduğuna göre geçen haftanın diyeti ödenecek maçtır. gençler kırmızı görmeden maçı tamamlarsa büyuk başarı.
  • gençler'in hayli eksiği var sanırım, dün öyle söylüyordu haberlerde. bjk'nin rahat geçeceğini düşünüyorum devrenin son maçını. skor tahimin 3-1
  • iki takımı da her hafta izleyen biri olarak iddia ediyorum; gençlerbirliği'nin rahatlıkla puan alacağı bir maç (idi).

geçmiş zaman, zira gençlerbirliği'nin en önemli oyuncularının neredeyse hiçbiri yok (sio, stancu, baiano, berat)

bu eksikler ve hakem muhabbetlerinden sonra ibre bjk'den yana ama yine de belli olmaz, gençler çok formda.
  • 02 kaledir.
  • benim bildiğim gençler, bjk'ye hep ters geliyor.
414 entry daha