9 entry daha
  • 20:30'da başlayacak 2019'daki son beşiktaş maçı.

bu maç için devredilecek biletler devir hakkından düşmeyecek. cezalı veya gelemeyecek olanların 3'e 5'e bakmadan devretmesi lazım.

pozisyon üretkenliği açısından çok yetersiz olan beşiktaş'ın ilk yarıda öne geçemezse çok zorlanacağı maç. yine bir maça uyuşuk uyuşuk başlamayıp ilk yarıyı çöpe atmamak ve sonunda 3 puanı almak dileğiyle başarılar beşiktaş.
  • tff'nin geçen haftanın diyetini gençler'e ödetecek olduğu maçtır.
  • kazanmamız gereken ve kaybetme ihtimalimiz yine yüksek olan futbol müsabakası.

abdullah avcı'ya suç bulamıyorum. evet bazen manasız değişiklikler yapıyor ama bu yıl sonradan giren oyuncuların en çok katkı sağladığı ilk 3 takımdan biri beşiktaş. adam hamle oyuncum olsun diye ljajic ve nkoudou' yu yedekten başlatıyor. yok abi adamın elinde yok. güzel bir transfer döneminden sonra gayet toparlamaya müsait bir takımız. sağ açık ve forvet ihtiyaçları giderilmeli, kadro derinliği artırılmalı, 3 yıldır çıkış yapsın diye beklenen lens'ten ümidi kesmeli. yıldız oyuncuya değil, mücadele eden, istekli, futbol oynamayı seven futbolcuya ihtiyacımız var. bu maçta da kadro oluşturulurken buna dikkat edilmeli. necip kısıtlı yeteneğine rağmen bu yıl formayı ljajic'ten daha fazla hak etti. umut çok çok eksik bir santrfor. ama bu adam çalışıyor, didiniyor geçen yıl attığı 8 golün üzerine yatan güven gibi yapmıyor.

kolay bir maç olmayacak hele ki ilk golü yersek kaybetme ihtimalimiz yüksek. güldür yüzümüzü beşiktaş...
  • büyük ihtimalle, fenerbahçe maçının özrü mahiyetinde beşiktaş lehine birkaç bariz hakem hatasının yapılacağı maç.
    beşiktaş bu maçı kaybetmeyecek.
  • gençler'in hayli eksiği var sanırım, dün öyle söylüyordu haberlerde. bjk'nin rahat geçeceğini düşünüyorum devrenin son maçını. skor tahimin 3-1
  • iki takımı da her hafta izleyen biri olarak iddia ediyorum; gençlerbirliği'nin rahatlıkla puan alacağı bir maç (idi).

geçmiş zaman, zira gençlerbirliği'nin en önemli oyuncularının neredeyse hiçbiri yok (sio, stancu, baiano, berat)

bu eksikler ve hakem muhabbetlerinden sonra ibre bjk'den yana ama yine de belli olmaz, gençler çok formda.
  • benim bildiğim gençler, bjk'ye hep ters geliyor.
  • sağa sola paslaşmanın bol olduğu, üretkenliğin zayıf gol pozisyonunun az olduğu, milyonlarca kanat akını ve ortanın yapılacağı ve beşiktaş’ın ıkına sıkına kazanacağı bir maç.
  • ilk yarı berabere olacak maç. beşiktaş bu sene gol yollarında üretkenliği yok. ve çok gol yiyor. ayrıca ilk yarılar yüksek oranda beraberlik ile bitiyor. ilk yarı kötü oyun gelirse tribünler de bayağı hayıflanma ve protesto olur. geçtiğimiz senelerde kendi evinde yenilmeyen takım artık kendi evinde bile top oynayamıyor. hocanın bu maçta pas oyunundan baz geçip dikine oynaması lazım. gerçi kim ile yapacak oda ayrı bir soru
  • 3 atacağımız maç. ücretsiz kombine devreden birisi olursa minnettar olurum.
394 entry daha
hesabın var mı? giriş yap