9 entry daha
  • maçı beşiktaşlılığıyla bilinen fırat aydınus yönetecek.
  • maçı beşiktaşlılığıyla bilinip yönettiği her beşiktaş maçında beşiktaş'ı katleden fırat aydınus yönetecek.
  • beşiktaşlı derken, mert, namuslu, dürüst anlamları çıkıyor olsa gerek ki, fırat aydınus'un beşiktaş'a bir faydası olmadığı halde beşiktaşlılığıyla bilindiğine vurgu yapılıyor. fırat aydınusun yöneteceği maç.
    (bkz: bizim için çal cüneyt)
  • bir beşiktaşlı olarak man utd - man city maçına benzemesinden korkuyorum açık ve net. o kadar kötü haldeyiz.
  • bilet hasılatının van'da afetzedelere gönderilmesini istediğim ve desteklediğim maç. bu sezon, kombine fiyatları ve demirören'e tepkili olduğumdan dolayı, kombine almadım fakat olası bir yardım organizasyonunda, gitmesem de kapalı'dan biletimi alacağım ve organizasyonu destekleyeceğim maç olacak.

https://www.facebook.com/…t.php?eid=279708572062967
  • birinin başkanı, diğerinin hocası şike nedeniyle içerideyken oynanacak olan bi acayip derbi.

neden böyle bi fikrim var bilmiyorum ama bence beşiktaş kazanacak bu maçı. bu fikrimi destekleyecek hiçbir argümanım yok, futbolun genel unsurlarına bakınca fenerbahçe'nin rahat kazanması lazım ama işte içime doğuyor nedense.

yalnız bu fikstürü hangi cenabet eller çekmiş arkadaş? galatasaray-fenerbahçe maçı da hafta içine denk geliyor. hafta içi istanbul'da derbi mi olur? zaten saat 9'a kadar her yer trafik. bir de maç kalabalığı eklenecek. öeh.
  • 0-0 a bağlanacak maçtır.
    bjk "ulan yenilirsem kıçımı keserler" psikolojisi ile sahaya çıkarken ,fb'de alex'in yaştan mütevellid formunun düşmesiyle ,inönüde 1 puan iyi puandır hesabı yapacaktır.
  • bir besiktasli olarak yenilirsek hic uzulmeyecegim bir derbi olacak. zira boyle maclarda gelen yenilgilerden sonra tepki ve istifalar da beraberinde geliyor. bir degil bir cok istifaya ihtiyaci var besiktas'in. galibiyet bugunu maglubiyet gelecegi kurtarir bir mac benim acimdan. ama ne olursa olsun umarim kazaniriz. aykut kocaman'in dedigi gibi, bu tip maclar tarihte iz birakan maclar.
  • sözlükte kimsenin maç falan seyretmediğini anlıyoruz kolayca. puan tablosunda bakıp "hıhım. bu yener. bu skertir" diyenlerin hiç birinin 1 maç dahi seyrettiğine inanmıyorum. şu an ligde hiç ama hiç bir takım takır takır futbol oynamıyor bilginiz olsun. fener, beşiktaş, galatasaray, trabzon hepsi birbirinden rezil durumdalar. ha kimi fazla puan almıştır, kimi öyledir şöyledir.
342 entry daha
hesabın var mı? giriş yap