• ilk defa sadece tek yorum olan bi entry gordum.
    ılginc...
  • apple'ın yıllardır yenilemediği macbook serisine sonunda el atacağı etkinlik.

yeni macbook pro'da tüm usb portlarının usb-c'ye çevrilebileceği, hatta magsafe girişinin bile tarih olacağı yönünde söylentiler var. umarım doğru değildir. eğer öyle olacaksa usb-c'nin yaygınlaşmasını beklemek gerekecek.

hatta ve hatta apple bundan bir kaç ay önce macbook pro sahiplerine bir anket yaparak kulaklık girişinin kullanım durumu hakkında sorular sormuştu. umarım onu da kaldırmazlar. ee ne kaldı lan geriye...

bilemiyorum altan...
  • yıllardır çok az değişen macbook pro ve imac serisinin yeni modellerinin tanıtılacağı düşünülen etkinlik.

usb-c , touch-id , ufaltılmış ve daha hafif kasa gibi bir sürü yenilik bekliyorum.
  • her türlü shitstorm'a sebep olacak. sönük geçerse millet dün microsoft'un yaptıklarını övecek apple bitti goygoyu yapacak, bomba gibi bir ürün gelirse(hayır efenim note 7 taıtmayacak epıl asdasdasd) de o ürün tanıtılacak.

ben usb'nin durumunu ve macbook pro'ların fiyatını merak ediyorum en çok.

yalnız yaratıcı tayfayı ıskalarsa halk apple'ı mimler, seneye bir şans daha verir ondan sonra da cadı avına dönüşür olay o yüzden apple touch id ve magic band'ın ötesinde bir şey sonda iyi olur.
  • yeni macbook pro'nun guzelligine hayran birakan etkinlik.
  • fis cikan etkinlik.
  • yeni macbook pro ile olayi bitirmis olan firmanin etkinligi. kullanici dostu boyle olur gercekten
hesabın var mı? giriş yap