şükela:  tümü | bugün soru sor
 • başlık gayet açık.

  ekşi sözlük adana whatsapp grubumuzda şu an 24* kişiyiz. daha önce zirve yapalım dedik lakin 3 kişilik bir katılım oldu.

  buluşmaya katılmak isteyenler bana mesaj atabilirler.

  çaylaklar da katılabilir. mesaj kutum geçici bir süreliğine çaylaklara açılmıştır. :)

  katılım oranına göre mekan ayarlanıp rezervasyon yapılacaktır.

  edit: (#82280383) arkadaşın yazdığına bakmayın. kendisi çok gereksiz biridir. kaldırmasını rica ettik fakat cevap dahi alamadık.

  edit2: buluşmanın yapılacağı mekan ismi burada yazılmayacaktır. takdir edersiniz ki a haber diye bir kanal var. ekşiciler kızlı erkekli ayin yapıyorlar diye haber yapabilirler.

  edit3: whatsapp grubunda ne konuşuyorsunuz diye merak edenlere: bir grup, karaborsa böbrek fiyatlarının enflasyon oranına göre artışından şikayet ediyor tartışıyor, bir grup ise tarkovsky sineması hakkında konuşuyor.

  edit4: fularla katılım şartı mevcuttur.
 • havalar da tam soğumadan tanışalım içerikli bir buluşma olması beklenmektedir.
 • güzel bir düşünce.
  yazın beni de toprağım tanışalım ...
  edit:
  burada geneli karı-kız düşürmek ve içkili mekan vurgusu yapmış.
  birincisi kendi adıma 34 yaşındayım karı-kız düşürmek gibi bir derdim hayatımın hiç bir döneminde olmadı kaldı ki evliyim
  ikincisi de içen içer içmeyen çay içer, çorba içer buna karışamam. yalnız her ne olursa olsun içince de içmeyince de saçmalamasın bana kafi
  son olarak da arkadaşın birinin dediği gibi gelirseniz ekime gelmezseniz kasıma ben şahsen davete icabet ederim.*
 • dünyanın en boş işi. niye derseniz. aylar önce yine bir adana buluşması ayarlandı. belki aynı kişi ayarlamıştır. whatsapp grubu kuruldu. güzel bir şey sandık girdik. kızlı erkekli 10 kişi falan vardı. boş belesti hepsi. ya daha ilk kez tanisilacak direkt içkili mekan ayarlamaya çalışanlar var. oğlum bir normal şekilde görüşün, çay kahve falan için. babanın arkadaşı miyiz da içkili mekanda görüşelim diyorsun. hanzo olmayın. hayır kızlar da bu sekildeydi. biri ay gelsem mi bilemiyorum durumunda olan kezbandı. gruptan çıkıp kendimi kurtardım.
 • kısmetse katılacağım zirvedir.

  bir onceki bulusmayi organize edenlerden biriyim. yukardaki arkadaşın "içkili mekan" dedigi, "gidilen mekan da alkol de olsun mu?" . mevzu bahis aday mekanlar da nazım kültür, alkolün bulunduğu yerler hani. asliında konuşmaya bile gerek yok mekanda alkol bulunur içen içer içmeyen kahvesini çayını içer. ama eleman öyle bir demiş ki sanki pavyonda buluşalım mı diye konuşmuşuz. sanki eroin çekelim mi demişiz. ne hanzolar var. bu tip kafalar gelmesin zaten.
 • çarşaf gibi sabıka kaydımla katılacağım etkinliktir.
 • narkotik şubenin takibinde olacak olan buluşma.
 • katılmak istediğim buluşma.
 • eski buluşmalarımdan pişman degilim,aklım haala buluşmadıklarımda...
 • siz bir yer ayarlayın, ben uzaktan keserim. baktım tipler müsait katılırım. benim böbrekler temiz çiziksiz boyasız çünkü.