• narkotik şubenin takibinde olacak olan buluşma.
  • eski buluşmalarımdan pişman degilim,aklım haala buluşmadıklarımda...
  • öncelikle katılıma liderlik yapacak arkadaş, nerede buluşulacağı konusunda şimdiden bir açıklama yaparsa herkes ona göre gelir.

mesela ben içkili mekanlara gitmem, neden derseniz; adam içip içip saçmalayacak hiç çekemem kalkar giderim.
    sonra gidilen ortamda hesaplar alman usulü olması gerekir, yok lider kişisi ben öderim derse de ağanın eli tutulmaz.
    sonra hangi saat hangi gün olması da önemli. sonuçta herkesin işi gücü var.

en önemlisi de kız düşürmek için gelen varsa ki, boşuna heveslenmesin.

o değil de buluşup ne yapacağız çok merak ediyorum. '' hacı adananın entelektüelleri biziz yea'' türünde sohbet mi yapacağız anlamadım.
  • normalde 50 kişinin altına inmemesi gereken toplaşma olmalıdır. koskoca adana’dan bu kadar az katılım kabul edilemez. anüüün nü dayı? ayık olun ıcık.
  • güzel güzel içilen, bol kahkahalı ve birbirinden güzel insanların geldiği bir buluşmaydı. en baştaki plan 3 saat oturmaktı, ama mekan kapanana kadar muhabbet sürdü. çıkışta şırdan da yedik hep birlikte. insanların birbirlerini tanımaları açısından harika bir etkinlik oldu, bundan sonraki çok daha iyi olacak.
  • havalar da tam soğumadan tanışalım içerikli bir buluşma olması beklenmektedir.
  • bu aksam gerceklesecek olan etkinlik. fularimi ve pipomu aldim geliyorum.
    adamlar taklaci cikmaz ins haa
  • dünyanın en boş işi. niye derseniz. aylar önce yine bir adana buluşması ayarlandı. belki aynı kişi ayarlamıştır. whatsapp grubu kuruldu. güzel bir şey sandık girdik. kızlı erkekli 10 kişi falan vardı. boş belesti hepsi. ya daha ilk kez tanisilacak direkt içkili mekan ayarlamaya çalışanlar var. oğlum bir normal şekilde görüşün, çay kahve falan için. babanın arkadaşı miyiz da içkili mekanda görüşelim diyorsun. hanzo olmayın. hayır kızlar da bu sekildeydi. biri ay gelsem mi bilemiyorum durumunda olan kezbandı. gruptan çıkıp kendimi kurtardım.
  • bi ara biriyle ingilizce sohbet ediyorduk.dedim eşki sozluk olunca boyle oluyor heralde. herkes kallavi konusmalar icinde, bos yapan yok. sonra boynumda bi kasinti hissettim, megersem fular kendiliginden beliriyormus. vay aq dedim ne yuksek bir cemiyet. saatlerce oturduk, bol kahkahali bol sohbetli bir ortamdi. sohbet icerikleri zaten arsa degiyor.
    peki sonra ne mi oldu? hep beraber sirdan yemeye gittik. sozlukcu de olsak adanaliyik bilüyün mü kirve.
  • aç katılmanın zorunlu olduğu buluşma. adana sevmeyenler urfa da yiyebilir. çöp şiş ve tavuk şiş gibi alternatifler de mevcut. ancak önceliğimiz adana.
hesabın var mı? giriş yap