şükela:  tümü | bugün
  • 3 eylül 2020 tarihinde antalya'da bir adresten yine antalya'da başka bir adrese internetimi taşımak için nakil işlemlerini başlattım. 7 ila 10 iş günü içerisinde bağlanacağı bilgisini aldım ve beklemeye başladım. buraya kadar her şey normal.

üzerinden 12 gün geçtiğinde, ayın 15'i gibi çağrı merkezini arayıp hala tarafımıza dönüş yapılmadığını, internetin bağlanmaması dolayısıyla mağdur olduğumuzu ilettik ve bir kayıt oluşturuldu. gecikme için özür dilendi ve 2 gün içerisinde kesin bağlanacağını söylediler.

2 gün bekledikten sonra ses seda çıkmayınca müşteri hizmetlerini aradık ve katiyen bağlanamadık. defalarca aramamıza rağmen telefon hep yüzümüze kapandı ve en son dün bağlandığımızda bize internetinizi bağlamışlar kayıt kapatılmış dendi. interneti kabloya taktığımızda ise bağlantı yok uyarısı aldığımızı söyleyip kayıtları yeniden açtırdık.

tam olarak 24 gün kaybımız, yüzlerce aramadan dolayı maddi ve vakit kayıplarımız, hiçbir çözüme ulaşamamak ayrı, bir de utanmadan bana bu ayın faturasını çıkarıp ödetmeye çalışmaları rezalet.

vodafone'un müşteri hizmetlerinde şu an bir sürü dosyamız var ve güya hepsi inceleniyormuş. 24 gündür neden interneti bağlayamadıklarının nesini inceliyorlar bilemiyorum.

tarafıma bir kez dahi dönüş yapılmadı ve yapılacak gibi de durmuyor. işin en kötü yanı bu beceriksizlerden cayma bedeli olmadan hala kurtulamıyorum ve bu beni başka bir firmayla anlaşmaktan alıkoyuyor.

pek sevgili sözlük yazarlarından konuyla ilgili öneri, destek vs bekliyorum.*

edit: twitter'dan, genel merkezden ve ulaşılabilmek adına bıraktıkları her numaradan ulaşmaya çalıştım ancak birinde bile sorunumu yanıtlayan olmadı.
  • bir sürü taahhütsüz internet sağlayıcı varken gidip bunlarla malak gibi sözleşme yapana akıl veremem amk. oh iyi olmuş.

sıradan bi rezalet.
  • tüketici hakem heyetine başvurmak suretiyle çözümlenebilecek rezalet. bu gsm şirketleri sadece türkiye'de böyle. hukuk vs. olmadığı için olsa gerek...