• eğer gerçekleşirse metallica'yı 3 yılda 2 kere görme şerefine nail olacak, sabır küpü metalcilerin yüreklerinin yerlerinden oynamasına sebep olacak konserdir.

(bkz: amin)

konser sonrası edit: of of of...
  • konseri lars'ı en iyi açıdan gören yerden izleyecem. bakalım hakikaten koldan mı çalıyor.
  • (bkz: son bir şans)
  • 27 haziran'da olması kesin değildir efenim.. 25-27 arası gözüküyor, bükreş de öyle. o yüzden bu iki şehir arasında paylaşılacak bir şekilde ve tarihler öyle belirlenecek. 25'i ya da 26'sı da olabilir yani.
  • öncelikle; (bkz: #17002309)

görüldüğü gibi; bir sene içerisinde iki defa gelmemişlerdir ama ona yakın bir zaman aralığında gelmeleri gündeme gelmiştir bu konserle. bu da lars'ın söz dinleyip kıyak yaptığına delalettir nezdimde. aslansın, kaplansın.
  • "25 haziranda olmasın, 26 ya da 27 haziranda olsun" diye dua ettiren konserdir. ulan bir öss'ye girelim dedik zehir etmeyin amına koyayım.
  • bu sefer ne yapıp edip olduracağım konserdir. buraya yazıyorum.
  • haberini kime versem küfür ile karşılık aldığım konser.

- olm metallica geliyor lan slayer ve anthrax'la birlikte !!!!!!!11111111111111111111
    + siktir lan amcık şaka yapma bu konuda
  • burdan gitsem miii gitmesem miii diye düşünen şahsiyetlere seslenmek istedigim konserdir: gidiniz. para bulunuz, zaman yaratınız, gerekirse herkese yalan soyleyiniz, zora giriniz, dara dusunuz ama gidiniz..
    gunes her an tutulmaz, bu bir gunes tutulmasidir, ay susar, gunes geri cekilir. boyle olur. gidiniz, pisman olmayiniz. 27 temmuz konserine gelemeyenler hala kafayi yiyor bakiniz. pisman olursunuz, uzulursunuz, aglarsiniz. bakmayiniz siz milletin "bitti bu adamlar yeaa, lars bateri calamiyor yeeaa, james'in sesi kalmamis yeaa" dedigine. onlar daha dogmadan bu adamlar gunesi susturuyorlardi.
    kalbim yerinden firtti, beynim hopladi, ne boktan bir gun yasiyorum derken, ihtimali bile bugunumu senlendirdi, beni delirtti. gidiniz. gidelim.
hesabın var mı? giriş yap