• boş boş eylemler.
  • dolu dolu eylemler.
  • tüm kesme işaretlerini de götürmüş yanında hayırsız.
  • zafer partisine somut olarak destek veren tek genel başkandır. yürü başkanım, arkanızdayız. hem mevcut iktidara hem de burada kelime oyunu yapan chp çomarlarına sapla.

d: başkanım muhalefet nasıl yapılır birilerine gösterdi. daha yolun yarısında iken hem akpyi hem de muhalefeti nasıl ürküttüyse valilik kararı geri aldı. bu ülke adına başta bu çıkışı için ümit özdağ’a ve muharrem ince’ye bu entrymde bir teşekkürü borç bilirim.
  • süleyman soylu ve hatay valisinden çok sarı muhalefet trollerini rahatsız eden karar. hayırdır nedir karın ağrısının sebebi?
  • anayasaya aykırı hareket edip özdağı kendi vatan toprağına almayanlarla ders olsun.
    yıllarca aman akp'ye yarar diye sustulan halk artık konuşuyor. kimse susturamaz. artık muhalefetin her adımı muhalefete artı olarak yansıyacak.
    gürsel tekin, hüseyin baş, muharrem ince gibi isimler özdağ'ın yanında. yarına kalmaz deva ve gelecek hariç bütün muhalefetin özdağ'a destek çıkacağını düşünüyorum.
  • (bkz: #139293609)

yaptığı hata falan değildir.

bak herhangi bir isim vermeden bir cümle kuracağım.

bir türk şehrine, bir türk milletvekili, türk anayasası ihlal edilerek, türk polisi tarafından alınmıyor.

ve yukarıdakilerin hepsi birileri istedi diye oluyor. bunu daha kolay nasıl anlatabilirim.
  • canı sıkılan soluğu hatay’da alıyor
  • helal olsun dedirten hareket. ana muhalefet grubu sessiz hala, daha durumu kokluyorlar çıkarımız olur mu diye.
  • hatay sıradan bir yer değil. karabulut kemal'in oturduğu koltukta olsam ben bile rekabeti bırakır ümit özdağ'a desteğe giderdim. bir kaybım da olmazdı.

bir sürü kurumun kapısına gidip de içeri alınmayan karabulut kemal'in bu konuda geçmişi hatırlayıp empati kurabilmesi lazım. ayrıca geleceğe dönük de bakabilmesi lazım, bugün özdağ hatay'a giremiyor, yarın senin vekillerini de başka yerlere almayacaklar.

seçim günü de seçim kurullarına sokmayacaklar sizi. bekleyin görün.
hesabın var mı? giriş yap