şükela:  tümü | bugün
 • duyduğumda sinirimden elimi ayağımı titreten rezalet. olay dün olduğu için tarihi dün olarak verdim. anlatacağım olay en yakın arkadaşımın 1 yaşındaki kızının başına gelmiştir.
  arkadaşımın kızı bir kaç gündü ciddi şekilde rahatsızlandı. 40 derece ateş, kusma ve ishal. virütik bir şeyler olduğu söylenmiş. dün kanlı ishal şeklinde çıkarınca tabi ki anne baba direk lifemed'e koşmuşlar. sözüm ona kaliteli özel sağlık merkezinin çocuk bölümünde damar yolu açmayı beceremeyen, kan almaktan aciz kişilerin sonucunda, küçücük bebek kan revan içinde kalmış. alttaki fotoğraflarda çocuğun olduğu sedye ve yer görünmekte, görüntülerde de kan bulunmaktadır lütfen dikkatli açın.

  http://i.hizliresim.com/nl5nng.jpg
  http://i.hizliresim.com/qvrllj.jpg

  bu bebek 1 yaşında. kolu kıpkırmızı olmuş. çocuk öyle bir korkmuş, damar yolu açarken kullanılan o aleti çıkarmak için sürekli elini götürüyormuş (stamp galiba adı emin değilim). arkadaşım yani babası kabus gibiydi diyor, ortalık kan olunca "hemen temizleyemeye kalktılar engelledim önce resmini çekeceğim" demiş ve çekmiş.
  şimdi diyeceksiniz ki iki damla kandan ne olacak, yeğenim diyebileceğim bu yavrucak şu an doğru dürüst yemek bile yemiyor. 1 yaşındaki bebeğin psikolojisi resmen bozuldu korku içinde. özel sağlık hizmeti diyerek dünyanın parasını almayı bilen bu "ticarethaneler" acaba tecrübeli kişileri işe alamayacak veya tecrübesini kazanmadan küçücük çocuklara bunu yaşatacak kadar az mı gelire sahipler? insan kendine olsa acımaz hadi acemidir der de kimse kusura bakmasın insanın yavrusuna böyle yaparsanız adamı da delirtirsiniz. eğer bu "sağlık merkezine" hala gitmeyi düşünüyorsanız tekrar düşünün derim. ayrıca arkadaşım diğer şikayetler için başvuruda bulunacağını da belirtti.