• barça'yı uzun ama çok uzun bir süre... süre ne yıllardır belkide ilk defa barça anadolu takımı gibi oynuyor. golü de yediler. ikiyi de üstüne yiyorlardı izin vermediler.

dakika 57... rso 1 - 0 bar

edit: ama barça'da messi diye bir uzaylı var. skor 1-1
  • sociedad'ın oyun olarak barcelona'yı ezdiği maç. messi bulduğu tek pozisyonda golü attı. sociedad'ın buz gibi golünü hakem yedi. ceza sahası dışından atılan şutta diğer oyuncu en az 1 metre gerideyken gelip dönen topu tamamladıi ofsayt diye yediler. sociedad enteresan ama bildiğin tek kale oynuyor.

barcelona 1 puanı kurtarırsa yatıp kalkıp dua etsinler.
  • az önce yan hakem son yıllarda gördüğüm en absürt hakem hatasını yaptı. 1-2 metre geriden çıkan sociedadlı oyuncuya ofsayt kaldırdı ve gül gibi gölü piç etti. dahası son 5 yıldır ilk kez barçayı bu kadar ezik görüyorum.
  • böyle kötü bir ofsayt bayrağı hakikatten yok. son adama bakmak yerine şutu izliyordu sanırım. bu yanlış görmek falan değil direk mala bağladı.
  • öncelikle meksikalıya bir gol yakışırdı.
    2 topu direkten döndü
    galibiyeti en çok o istemişti
    carlos vela
    ayrak tutan hakemlerin direkt skora etkisi oldu ki rs'nin golü tertemizdi........
    böyle istekle oynayan takımların galibiyeti kaçırmasına hele ki hakem yüzünden kaçırmaaına çok sinir oluyorum.........
    son olarak granero çok pis sövdüm sana bilesin........
    10 dakikada hattrick yapacak asistleri dağa taşa vurdun.........
    umarım ptt 1. ligde biter futbol hayatın.........
  • sociedad maça askerden yeni gelmiş gibi başladı ve tek kale maç yapmaktalar şu an. abartmıyorum barcelona'yı hiç bu kadar çaresiz görmemiştim. ter stegen bile artık pasla değil de uzun kale vuruşuyla maça başlıyor. bende pazartesi sendromu erken başladı ve azıcık kafa dağıtayım diye maçı açtım ama kapatamadım. sociedad aynı presi devam ettirebilir mi bilemem de yapacak işi olmayanlar kesin izlesin maçta inanılmaz bir mücadele var.

edit: skor 30. dakika itibariyle 0-0
  • gerçekten harika bir maç oldu. sociedad'ın 2. gölü ofsayt gerekçesi ile verilmedi ki ofsaytla uzaktan yakından alakası yoktu. barcelona'nın fevkalade ezildiği, mücadele dozu yüksek bir maç olarak kayıtlara geçmiştir.
  • barcelona'nın bu denli etkisiz olduğu, üç pas üst üste yapamadığı maç. giderek daha eğlenceli bir hal alıyor

dk. 44
  • barcelona'nin arda'yı aradığı maç yazacağım bir gülme geliyor.
  • barcelona ilk 45 dakikada rakip yarı sahaya 3 veya 4 kere geçebildi. sociedad bu kadar önde alan daraltarak oynamaya ne kadar devam edebilecek göreceğiz
hesabın var mı? giriş yap