şükela:  tümü | bugün
  • acayip bir insan evladının kullandığı tır, şile yolunda u dönüşü yaparken oluşan kaza. kazayı yapan araçlardan birisi de polis.
    işin ilginci fantastik u dönüşünü videoya çekmek isteyen gençler, kazayı da çekince sevinç ve üzüntü arasında kararsız kalıyorlar.
    https://www.facebook.com/…m/videos/612008452333853/
    bu da haber linki;
    http://www.cnnturk.com/…live=false&category=turkiye
  • u dönüşünün bırakın yapılmasını akıldan bile geçirilmesinin facia olacağı yerde yapılmış tipik bu ülke toprakları insanının hareketi.
  • ben olsam tırcıyı aşağı indirip ağzını burnunu kırardım. ayılara saygısızlık yapmayın kardeşim, ayılar böyle şeyler yapmaz.

adama bak ya sanki hard truck oynuyor ya.
  • --- spoiler ---

kamyonculuk yapan bir kamyoncunun başrolde yer aldığı olay.

(bkz: kamyonculuk yapmak)
    --- spoiler ---
  • 4 sene boyunca her gün gidip geldiğim yol. umarım tanıdık yoktur diye açtım video'yu. çok şükür yok ve ağır yaralı yok gibi gözüküyor kazada... bu döl ısrafı insan artıkları yüzünden daha önce ne kadar çok genç hayatını kaybetti bu yolda. yazık çok yazık. her gün araba kullanarak okula gidip geldiğim için benim de tanık olduğum ve öğrenciler tarafından çok bilinen bir gerçeği açıklayayım; o yol üzerinde bazen görünen atlar bile daha iyi şoför bu puştlardan. şerit değiştirmezler ve işin ilginci hep sağ şeritten koşarlar. dönüp bakıp örnek alsalar atları keşke...
  • "ananın, özel poliiiis"

tahminim orası tır ve kamyon şöförlerinin sık sık manevra alanı olarak kullandığı bir bölüm yoksa dönmeye kalkmaz herhalde mal oğlu şöför.

ananın, trafik canavarıııığğ
  • yalnızca bir adet öküz barındıran kaza.
    madem doğru kararlar verecek bir yetkin değilsin bari in şu tırdan millete özür falan dile sağlığını sor. hadi geçtim onu da yapmıyorsun bari el kol sallamayı bırak. utanmasa sürüp gidecek virüslü döl.
  • çok net bir cinayete teşebbüs vakası!
  • euro truck 2'de beceremediğim dönüşü reel hayatta yapmaya çalışan bir andavalın sebep olduğu kazadır.

(bkz: ebenin amı ali sami)