şükela:  tümü | bugün
  • ilk yarısını 31-52 önde kapattığımız maç. diebler üçlüklerine devam ediyor: 4/4 isabet.
  • maç dandik olunca ilgi çekmemiştir. galatasaray'da schilb, sinan, micov hiç süre almadı, güzelce dinlendi. özellikle fazla forma şansı bulamayan can ve ege uzun süreler aldı. orhan hacıyeva'yı da sanırım ilk kez seyretttik. diebler'ın 5/5 üçlük isabetiyle oynaması önemliydi. idman maçı gibi bir şey oldu zaten. uzun bir aradan sonra dentmon döndü, fena da oynamadı. zaman zaman ona da çok ihtiyacımız olacak. umarım koç kendisini gözden çıkarmaz. tibor da, diebler ve schilb gibi kendini son dönemde bulan isimlerden. onun müthiş performansıyla barcelona maçı rahat geçmişti, umarım üstüne koyarak devam eder. sonuç itibariyle 92-67 gibi farklı bir skorla galatasaray kazandı.
  • 1 periyottan fazlasında uyudum maçın. en önemlisi sinan, micov ve schilb'in dinlenmesi oldu sanırım. dentmon şu maçta yaptığı atışları herhangi bir euroleague maçında yaparsa 2. dk'da kenara alınır, bir daha da mecburen oyun girer. kendi oyun stilini biraz dizginlemesi lazım.

    ege zaten her dakika aldığında olumlu sinyaller veriyor da can korkmaz da en azından bu seviyedki maçları oynayabildiğini gösterdi.