şükela:  tümü | bugün
  • ünlü sanatçıların gönüllü olarak sahne alacağı ve tema vakfı'nın 25. yılını kutlayacağı yayın olacaktır. çocuklar yaşamı doğadan öğrensin diye yayın öncesi ve sırasında sürdürülecek kampanyayla 150 bin çocuğun tema doğa eğitimlerinden faydalanması için bağış çağrısı yapılacak.

bağış yapmak için tek yapılması gereken tema yazıp 3464'e sms göndermek!

programı ister izleyin ister izlemeyin, eğer siz de hem yaşadığımız doğayı hem çocukları birazcık önemsiyorsanız 1,2,3, durumunuza göre n tane mesaj atarak gelecek nesillerin doğa eğitimi alarak daha bilinçli bireyler olmasına katkı sağlayın!

ps: olmadı tweet atın yüklenin la şu hashtag'e #tema25yaşında !
  • amaci ve cikis noktasi fevkalâde guzel olmasina ragmen talihsiz bir yayin olmustur. sarki soylemek adina cikan sanatcilarin bir cogu kulaklari tirmalamaktan oteye gecemiyor. orkestranin vokali ezmesi de cabasi. bunlar niyetten bagimsiz sahne degerendirmesi. bunun haricinde kamu spotlari sorumluluk hissettirici ve niyetleri umut verici.
  • temaya düzenli olarak bağış yapan birisi olarak tam mesajı çekiyordum 25. yıl hayrına diye ama sonra birden iç sesim bu 150 bin çocuk kimler ola ki acaba diye beni dürttü. acaba büyükşehirlerdeki kolej, özel okul bebeleri olmasın... vazgeçtim. ha açıklama yapılsın vallahi billahi skindirik şehirlerdeki cahil köylü halkın çocuğunu eğitecez diye vermeyen ne olsun. o kolejli çocuklarımızın aileleri az çok doğadan bahsedebilir çocuğuna ama bu köylü gavadınin anladığı tek şey hayvanın belinde sopayı kırmak.