şükela:  tümü | bugün
  • kerhanede peçetecilik yapabilecek kadar bile motor yetenekleri gelişmemiş, sittirici çadır dekoru kurma meraklısı, mala davara faydası olmayıp siyaset zevzekliği yapan bir mafya bozuntusunun yeni mektubudur.

iyi de saati niye yazdın amk? sanki sevk irsaliyesi imzalıyor... ülkenin mafyası bile eğitimsiz, bir de laf yetiştirmeye çalışıyor!

sevgili alaattin; bırak artık mektup yazmayı... git lamba falan okşa ya, belki içinden cin çıkar.
  • babam ben çok küçükken bana bir öğüt vermişti onu hatırladım. muhalefeti olduğu partinin lideri için demişti ki;

''oğlum asla bir partinin liderine hakaret/küfür etme. devlete baş olmasa da onlar insanların sempati beslediği kişilerdir. devlet büyüğü sayılırlar. değilseler bile olma ihtimalleri vardır. saygı duymak gerek''

ne kıymetli öğütmüş.
  • bu defa ismini dogru yazabilmis, helal olsun.
  • ahaha "bay kemal" mi? üstelik bir de printer çıktısı yani, bu kez yazarı farklı galiba mektubun :)
  • önüne gelene beni öldürt diye mektup yazan bey amca sözleri.
  • (bkz: bu da baydı he)

adını düzgün yazamayan (alaattin çakicı) mafya babasının açıklamaları.
  • çakıcı'nın içeriden çıkarılma amacına hizmet etmeye başladığını gösteren açıklamalardır.

bence kılıçdaroğlu daha fazla kendisini muhatap almamalıdır.

ama kendisine başkası tarafından şu sorulabilir:
    - öcalan'ın kardeşini trt ekranına çıkaran bir partinin ağzıyla neden konuşuyor?
    - sayın bahçeli'nin ziyaretlerinde kendisine bu eleştirileri mi yöneltmiş?
    - fetö denilen garabet kimin sayesinde bu kadar palazlandı?
  • bunun da ülkeyi parselleyip satana sesi çıkmıyor da...
    ülkücülük kim, sen kim be...
    türkçe yazmayı öğrenerek bir yerlerden başlayabilirsin.
    sussaydın da keşke seni bir şey sanmaya devam etseydik.
    ülkenin birçok şeyi gibi mafyası da tırt.
    atarlı ergen gibi mafya mı olur lan?